• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
lotus omega
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vrgadaa
Tuesday 03 February 2015 - 10:35:55 Citovat
Host
ja ji videl:-)

Odkaz
...
a zadny nablyskany veteran, normalne jezdi v tech prosolenych srackach, proste auto na deni pocukavani do prace
vrgadaa
Tuesday 03 February 2015 - 10:47:07 Citovat
Host
oprava bez espezetky

...
Odkaz
mates
Tuesday 03 February 2015 - 11:39:47 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Brňák... Se ho ptám: víte co máte? A on: no nevěděl jsem...potřeboval jsem nějaký auto, tak jsem to koupil... a až pak jsem zjistil co mám

[ Upraveno Tuesday 03 February 2015 - 11:40:25 ]

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
vrgadaa
Tuesday 03 February 2015 - 14:51:50 Citovat
Host
ja ho potkal dvakrat, vzdycky prichazel a zrovna odjizdel, ale dnes jsem mel se sebou fotak a rikam strasne rad, vas opet vidim, mate naprosto uzasne auto, takze si myslim, ze uz davno vi, co si to vlastne koupil- na prvni dojem sympaticky starasi pan. A jinak neni problem auto potkat v ulicich mesta, rekl bych, ze s tim opravdu jezdi denne do prace. Nekdy mi je toho auta az lito, na Novy rok jsem ho videl jet v tech nejvetsich prosolenych srackach a to zadne opel karoserii nemuze delat dobre a myslim, ze je skoda i tech litych kol do zimniho marastu.
...
Jinak koupit se to auto porad da, aktualne jsou na mobile.de 4kusy v rozpeti cca 25 000 az 40 000 a priznam se, ze mi to ani neprijde drahy za takovy unikat, ale opravdu neplanuji rozsireni vozoveho parku. Slovy Paroubka: A kdo to ma, ja jo ja mam dve ackove omegy a snad preziji dalsi STK. Prava pohybuji se v jinych cenoych relacich a poridil jsem je za 6000 korun a jednu korunu (a nejaky ty desetitisice, aby pak mohly na silnici) a i nadale se bohuzel budu muset pohybovat v podobnych cenovych relacich. Ale mit na to prachy, tak to beru radeji nez nove auto

Odkaz
qpc
Wednesday 04 February 2015 - 10:06:04 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
středočeská spinká v garáži..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1358 sec,0.1090 z toho dotazů.