• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Svíticí kontrolka VADA MOTORU
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
HELENA
Friday 10 October 2014 - 03:59:55 Citovat
Host
Dobrý den, poradí někdo? Koupila jsem si v květnu 2014 Opel Meriva1,6 benzín r.v. 2006 v automatu a plyn LPG, podotýkám v autobazaru Suprkara v Břeclavě a do dnešního dne mám problémy. Oprava těsnění, vybrus hlavy, ale diagnostika pořád ukazuje, že vynechávají všechny válce. Auto cuká, má menší výkon, jede jak by se mu nechtělo a najednou to cukne a jede do velkých otáček. Dle autobazaru tam byl údajně jednou prokousán kábel a hlavně u domu, kde bydlím a hlodavec ho prokousl jen mě, ostatní auta se mu nelíbila. Už nevím, kde hledat závadu? Kontrolka svíti a také občas bliká. Předem děkuji.
Colommbo
Friday 10 October 2014 - 11:19:11 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Co na to říct, paní Heleno, je to celé nějaké zmatené a zmatená jste i Vy, tohle je vlákno o Omeze, vlákno o Merivě je jinde... Výměna těsnění a oprava hlavy s vynecháváním (asi zapalování) všech válců mít souvislost nebude, to spíš vada v kabelech elektriky, ale problémy s chodem motoru můžou souviset i se systémem LPG. Osobně doporučuju servis s dobrou diagnostikou, jinak se z místa nehnete...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1298 sec,0.0997 z toho dotazů.