• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
palivová nádrž VeBe X18XE
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
diago
Friday 13 October 2006 - 23:38:10 Citovat
Host
Proč můžu natankovat max. 43l a víc mě do nádrže nevejde, když je předepsaná 60l? Díky za pomoc.
Martas
Saturday 14 October 2006 - 07:56:48 Citovat
Host
diago napsal ...

Proč můžu natankovat max. 43l a víc mě do nádrže nevejde, když je předepsaná 60l? Díky za pomoc.


A podle ceho se orientujes ze je prazdna, ukazuji ti dobre budiky ?

Nicmene kdybys hledal tak je v poradne vlakno s uplne stejnym problemem kde je popisovano napriklad jak se ma zkontrolovat pruchodnost odvzdusnovacich hadicek od nadrze !
diago
Saturday 14 October 2006 - 17:50:28 Citovat
Host
Budíky ukazují dobře, protože jsem už na to i "dojel". Naštěstí 200m za benzínkou
iopkek
Sunday 15 October 2006 - 14:22:38 Citovat
Host
Diagnóza : Ucpané odvětrání nádrže - nádrž deformována podtlakem seshora, došlo k naklonění přetokové trubky v nádrži pod úroveň max hladiny 60 l na 45 l. Řešení - výměna nádrže a na 99% i fultru odvětrání nádrže.
diago
Sunday 15 October 2006 - 20:33:54 Citovat
Host
Musí se opravdu vyměnit celá nádrž nebo se dá nějakým způsobem vyčistit odvětrání nádrže a popř. upravit přetokovou trubku?
iopkek
Monday 16 October 2006 - 05:44:16 Citovat
Host
Jestliže je deformována nádrž shora, pak tu přetokovou trubku těžko půjde dostat výš, než pracně nádrž demontovat, opravovat a montovat zpátky je výhodnější koupit novou (cca 3500-5000 neorigo). Ta stará je stejně silně orezlá a je velká pravděpodobnost, že pri opravě praskne. Nádrž je z hlubokotažného plechu a stárnutím materiál tvrdne.
Pája J.
Monday 13 November 2006 - 07:59:17 Citovat
Host
Tak jsem včera tankoval plnou nádrž a jejda, ručička ukazuje jen cca 55l. Že bych měl i já zavzdušněnou nádrž?Pomůže odšroubování víčka pod zadními sedadly a třeba profouknout hadičky? Má s tim někdo zkušenost? __;
Martas
Monday 13 November 2006 - 08:05:43 Citovat
Host
Pája J. napsal ...

Tak jsem včera tankoval plnou nádrž a jejda, ručička ukazuje jen cca 55l. Že bych měl i já zavzdušněnou nádrž?Pomůže odšroubování víčka pod zadními sedadly a třeba profouknout hadičky? Má s tim někdo zkušenost? __;


A koliks tam dotankoval ? Me osobne udaj na budiku prilis nezajima, pokazdy beru do plny a nuluju si pocitadlo, takze nejpozdeji tam mam 600km (coz se nestava vetsinu dotankovavam 45l) tak tankuju. Jinak pri plny me to sice ukaziuje 60l ale po ujeti nejakych 50km to spadne na tu prvni rysku a kdyz uz me trvale sviti hladovy oko (coz se mi za rok stalo zatim 2x) tak tam dotankuju nepatrne prez 50l .....
iopkek
Monday 13 November 2006 - 09:03:10 Citovat
Host
Pája J. napsal ...

Tak jsem včera tankoval plnou nádrž a jejda, ručička ukazuje jen cca 55l. Že bych měl i já zavzdušněnou nádrž?Pomůže odšroubování víčka pod zadními sedadly a třeba profouknout hadičky? Má s tim někdo zkušenost? __;

Je to normální stav. Plovákový měřák není vůbec přesný. A pokud někdo viděl vymontovanou nádrž tak by pochyboval, že se tam těch 60 litrů vůbec vejde v porovnání se třemi 20 l kanystry. Já nádrž měnil a měl jsem vedle pro porovnání kanystr a mohu říci, že maximum nádrže bude těch 50 - 55 litrů.
Pája J.
Monday 13 November 2006 - 09:05:50 Citovat
Host
Já teď zkusim, kolik najedu na plnou nádrž a pak kolik litrů dotankuju. Počítač hlásí dojezd asi 700 km.Já totiž nikdy plnou nedával, až teď.
Nebo že bych dotankoval víčkem pod sedadlem a hned viděl, jestli budík nehapruje? Sranda. A možné řešení to je.Nebo zlobí plovák, ale ten nevim, jak štelovat.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1397 sec,0.1085 z toho dotazů.