• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Rozjizdeni
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martin
Monday 16 December 2013 - 20:06:29 Citovat
Host
Zdravim mel jsem problem s tim ,ze mi tekl olej od prostoru prevodovky dojel jsem do servisu a pan zjistil ze me tece simering a ,ze uz mam sjetou lamelu ... tak ji nechal prenejtovat utesnil a slozil vse bylo ok chod spojky rozjizdeni take po 14 dnech me vytekla brzdovka mechanik to opet rozebral a rekl ,ze prasklo lozisko tak se dalo nove lozisko stim ,ze mi tvrdil ze pritlacak je ok.. ja si auto vzal jezdim a po case jsem zacal zjistovat problem s rozjizdenim ale pouze na 1 prevodovy stupen zpatecka ok ostatni rychlosti taky a spojka zabira dobre celkem razne ... pri rozjezdu na zpatecku mam krasny rozjezd a kdyz jedu dopredu musim dat vice jak 1500 otacek jinak mam pocit ,ze mi vyskoci motor ohromne bouchance od prostoru remenu .. nevite co to muze byt? mam mensi vule na obouch poloosach dekuji . je to VB 1.8 16V 92KW 2000 model
p.s.
Tuesday 24 December 2013 - 15:46:07 Citovat
Host
to si děláš srandu mechanik ti dělá spojku a nemění to komplet ? pak se nediv že se to kazí a musí se to rozebírat znova to asi stojí peněz
jestli ti i takhle mění třeba rozvody se divim že ještě jezdíš
Martin
Thursday 26 December 2013 - 12:50:28 Citovat
Host
No rozvody delal nekdo jiny .. zkusil jsem zmenu ,ale nechtel jsem delat spojku jen ten simering a dopadlo to asi tak jak pisu ... jsem domluveny jinde ,ze se podivame na tu spojku znovu a ,ze se da celej set jenze me to cuka jen ohrate ted jsem stal 2 dny a jezdim jezdim a ani tuk nevim

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1520 sec,0.1266 z toho dotazů.