• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
chlazení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jaja
Monday 05 August 2013 - 11:34:00 Citovat
Host
2,5v6 C, hojte, tak jsem se včera vracel v tom slejváku z častoboře, a z ničeho nic mi vylítla voda až do červeného při pomalé jízdě po chvíli to opět kleslo, ale pořád to nebylo ono, teplota lítala nahoru a dolů, to se mi nikdy nestalo a to mám nový chladič i vodní pumpa SKF je nová, voda neubývá ventilátory běží a stejně se to nechce uchladit, jen po dálnici to fungovalo dobře, ale to je jasné je tam větší nápor vzduchu, ještě se chci zeptat jak otestovat to el. vodní čerpadýlko co je pod expanskou ještě to by mohla být ta závada, nebo termostat co myslíte omegáci, dík za rady.
Colommbo
Monday 05 August 2013 - 12:02:00 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Možná uvažuju jako blbec, omlouvám se, ale pokud to nikdy předtím nedělalo a vodní pumpa je nová, jen mě tak napadlo, jestli by možná příčinou nemohl být právě ten silný déšť, který třeba neumožnil správnou funkci chladiče anebo se voda dostala i tam, kde normálně nebývá a jen špatně ukazoval budík, přitom teplota vody mohla být v pořádku... Nevím, je to jen taková zvrhlá úvaha, uvidíš, jak se motor bude chovat za normálních podmínek...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
jaja
Monday 05 August 2013 - 15:01:10 Citovat
Host
to mě taky napadlo, ale dělalo to i když jsem popojížděl po Praze a to už bylo po dešti, uvidím jak se to bude chovat dál, dám vědět.
jaja
Saturday 10 August 2013 - 17:32:57 Citovat
Host
Colommbo tak jsi měl pravdu ta voda se asi dostala tam kde neměla , tak jsem odzkoušel funkce ventilátorů přes ten zkušební konektror co je v motorovém prostoru jak jsou relátka, a vše fungovalo jak má. Potom jsem ještě zkoušel to pomocné čerpadýlko co je připevněno na chladiči, dal jsem to napřímo z baterky na dva drátky jestli aspoň zavrčí a nic , tak jsem toho nechal a doufal ze to funguje nějak jen přes relé, tak jsem jel na zkoušku voda je v pořádku termostat propouští jak má a nezahřívá se to , ale po nastartování mi začala svítit porucha oranž.kontr. nevím proč předtím to nesvítilo, tak jsem vypojil baterku a nechám ji do zítra uvidím jestli tok něčemu povede. Stejně bych to potřeboval napíchnout, za nějakou rozumnou cenu , nevíte kde?;)
jaja
Sunday 11 August 2013 - 21:26:02 Citovat
Host
tak jsem dnes připojil baterku po24h. a kontrolka poruchy pořád svítí, ale motor běží vytočit jde normálně na 6tis.ot. a volnoběh je super žádné kolísání , tak nevím co stím, mám dělat, neví někdo jak dal pokračovat .
JardaB
Monday 12 August 2013 - 13:31:28 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Diagnostika (myslim, ze u nekterych verzi se da kod chyb vyblikat - uz nevim jak ale nekde to tu je) Kontrolka bude mit ke sviceni nejaky duvod. Jinak RJ u techle sestivalcu nepotrebuje nic nulovat, pokud se zavada odstrani, tak kontrolka zhasne a pokud se dalsich 40 startu neobjevi, tak se chyba i smazne. Delal jsem si carky a vyblikaval kdysi a opravdu to tak funguje. Odpojeni baterky nepomuze, je to asi v EEPROM.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
jaja
Tuesday 13 August 2013 - 16:34:20 Citovat
Host
Tak jsem to dnes vyblikal a zjistil jsem, že nejde zapnout klimoška tak to bude nějaké relé které ho spíná, ale které to je , neví někdo díky za odpovědi
Colommbo
Tuesday 13 August 2013 - 18:32:56 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Odkaz str. 254...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1433 sec,0.1137 z toho dotazů.