• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kontrolka elektriky motoru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomáš
Monday 29 July 2013 - 16:58:57 Citovat
Host
Ahoj opláci mam na vás jednu otázečku mam Opla Zafiru 2.0 DI r.v99 motor nejspíš X20DTL nevím to jistě. abych vám popsal závadu.
Jde o to že když je motor studený vrčí normálně auto jede také normálně ale jak se auto zahřeje na provozní teplotu což je kolem 90°C a zastavím tak volnoběh motoru je divný cuká to s celím autem a vypadá to že zhasne když se jemně položí noha na plynový pedál tak to přestane rozjedu se jednička v poho dvojka v poho to vytočím i skoro do 4 tis. otáček ale jak zaradím trojku a přišlápnu tomu tak se rozsvítí kontrolka elektriky motoru a auto je v nouzáku a nejede. S taťkou jsme projížděli fórka a narazily jsme na EGR ventil a u téhle zafiry je mechanický tak jsme vyčistily ventil. S autem jsem pak letěl 140km/h v pohodě ale ujel jsem jen 100Km a kontrolka se začla rozsvicovat znova. Dneska jsem byl na Diagnostice tak jsem pak hodím číslo co to vyhodilo. jo a jinak při zařazení vyššího stupně a poklesu otáček pod 2 tis. kontrolka zhasne, někdy nezhasne vůbec a musí se motor zhasnou. Po nastartování nesvítí až když jde auto do tahu.
Děkuji za odpovědi kluci.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1394 sec,0.1165 z toho dotazů.