• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
auto se vybylo zamklo a nemohu se do něj dostat
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Alexa Martin
Sunday 23 June 2013 - 00:24:56 Citovat
Host
mám astru 1.6 16v rv 99..ma central,,,přijdu k autu po týdnu a nic,central nereaguje,koupil sem novou byteriido ovladani centrálu a zase nic,,,v autě je rok stará baterka,bohužel ani jeden klič do dveří nejde,ted co mam delat?auto je zamčené a nemohu se do něj dostat,je možné že baterka v autš se vybila a central neotevře?jak se teda do auta dostat,vubec nevim,,co s tim mam delat,zkoušel sem háčkovat nic,přes haupnu sem se tam taky nedostal,,nevim jak to otevřít,asi jedině rozbít okno,nebo já už nevim,taky by mě zajímalo proč se baterka vybila,ale to muže byt asi mnoho příčin,poradte mi nškdo jak to mam otevřít,,děkuji
Stepo
Sunday 23 June 2013 - 08:31:32 Citovat
stepo
Uživatel #2246
Registrován: Saturday 12 March 2011 - 09:13:22
Příspěvků: 242
Vezmi dalsi funkcni bareku s kabelama a zkus ji pripojit. Minus kdekoli na kastli, plus na jednu ze svorek klaksonu ( ten byva napojen na plusovy pol baterie v aute primo )
Pak to zkus odemknout centralem. Pokud jsi si nerozhasil dalku, melo by to zabrat.
Colommbo
Sunday 23 June 2013 - 08:51:04 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Jak píše Stepo - buď na klakson (má stálé plus a páčkou či tlačítkem se spojuje minus) anebo přizvednout auto heverem, vlézt pod něj a pluskabel z dalšího akumulátoru připojit na plusový kontakt na starteru... !_;

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Host
Sunday 23 June 2013 - 08:53:17 Citovat
Host
určitě to zkusim,co když to nezabere je jiná varianta?
Colommbo
Sunday 23 June 2013 - 10:14:30 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Pokud to nezabere, není příčina v případně vybitém akumulátoru a budeš muset hledat jinde, tedy až se dostaneš do auta - jedině snad kusem drátu s háčkem na konci zasunutým mezi sklo dveří a těsnění přizvednout táhlo kliky a otevřít.
P.S. A nemít ke dveřím klíč a spoléhat se jen na DO je opravdu velkej nerozum... ?:!:

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Host
Sunday 23 June 2013 - 12:25:24 Citovat
Host
já to takhle koupil.a vůbec me nenapadlo ,že ani jeden z dvou klíču nepujde do dveři,nenapadlo mě to při koupi zkusit,,tak doufam že aspoň něco pomuže,auto sem musel nechat 80km od baraku,,tak až se tam dostanu zkusim to,,háčkovat jsem zkoušel,čudlik u zadnich dveří se hýbal směrem nahoru ale nevyskočil..
Martas
Sunday 23 June 2013 - 12:37:55 Citovat
Host
Host napsal ...

já to takhle koupil.a vůbec me nenapadlo ,že ani jeden z dvou klíču nepujde do dveři,nenapadlo mě to při koupi zkusit,,tak doufam že aspoň něco pomuže,auto sem musel nechat 80km od baraku,,tak až se tam dostanu zkusim to,,háčkovat jsem zkoušel,čudlik u zadnich dveří se hýbal směrem nahoru ale nevyskočil..



A zkousel jsi kufr jestli taky je jinej klic ?

Jinak jestli to mas 80 km zavolej si nejakyho "zamecnika" ten ti to za litr otevre a budes mit jistotu ze tam nejedes zbytecne.

Mimochodem dalka ti svitila nebo ne ? Pokud ne tak bez "synchronizace" ti to odemykat nebude tak jako tak ale zase jsme u toho ze abys ji udelal budes se muset dostat do auta.

[ Upraveno Sunday 23 June 2013 - 12:40:22 ]
Host
Sunday 23 June 2013 - 19:00:08 Citovat
Host
jo dálkový sviti normálně,mam dva a ani jednym dalkovym to nejde otevřít,oba svítí,,,a klíče jsou dva do zámku ani kufru nejde žádnej
Host
Saturday 29 June 2013 - 13:56:59 Citovat
Host
tak po připojení jiné baterie došlo k silnému zakouření a nic se neodemklo,,akorát ted nejde klakseon,,,mimochodem do klaksonu vedou dva dráty,zkusily jsme to přes oba,,ale stejne nic,,nakonec kamarad nějakym zpusobem otevřel haupnu,,baterka byla total vybytá..takže jsme nabily a odemkli,,klíč v kufru se mu podařily rozhýbat,byl zarezlý jak se nepoužíval ten zámek,u řidiče ještě zatím nejde,.třeba ho taky rozhýbem,aspon že ted mohu do kufru,než zjistim proč se to vyvylo,když baterka je nova,třeba to byl jen vliv těch extrémních teplot když to stalo celý týden na parkovišti,ted vše funguje,uvidim až to na týden zase postavim na parkoviště

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1490 sec,0.1199 z toho dotazů.