• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Otazka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Maro
Friday 31 May 2013 - 00:00:20 Citovat
Host
Ahoj mam takový dotaz mam vectru r.v.95 s palubnim pocitacem radio mam neoriginal sony

na palubnim pocitaci mi jde nastavit pomoci 2 tlacitek cas a datum coz je parada ale ostatni funkce nejedou jako je spotreba teplota atd je to tim ze tam neni original radio???

nebo muze byt chyba nekde jinde? dekuji za pripadnoou odpoved nebo radu
mates
Friday 31 May 2013 - 09:25:51 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
A jsi si jistý že tam ten palubní PC máš? Neorigo rádio na to nemá vliv...

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Colommbo
Friday 31 May 2013 - 10:34:46 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
jj, Matýsek má nejspíš pravdu - může být, že máš jen displej TID ukazující toliko čas, datum a vnější teplotu a možná k tomu naladěnou stanici, ostatní tebou požadované veličiny tenhle displej prostě neumí, na to bys musel mít větší MID...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Maro
Friday 31 May 2013 - 16:49:57 Citovat
Host
no podle me jsem si jisty ze tam ten pocitac je mam to aj vysvetlene v knizce a tlacitka na prave pacce jak jsou sterace melo by se tim prepinat ... na leve pacce mam tempomat ten funguje + tam mam i to ovladini volantu ale to asi stim nema nic spolecneho ... me prave jeden chlapik rikal ze mi to nepojede bez origa radia ale podle me radio stemi funkcema nema nic spolecneho tak prave nevim.. da se to nejak zistit jestli tam fakt je ?? treba jestli je nekde pod palubovkou nebo tak
Maro
Friday 31 May 2013 - 17:00:18 Citovat
Host
Jeste jedno info ten display je docela velky myslim ze ma 3 nebo 4 radky + plno nejakych symbolu jako je rds cd radio atd ... jinak sviti do oranzova neni barevny a kdyz jsem koukal do te oplacke knizky co mam tak tam to bylo pekne ukazane jak by to melo ukazovat sice v německe nazvy ale spotreba dojezd proste vsechno
Colommbo
Friday 31 May 2013 - 17:21:12 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Tož podle toho, co o displeji PC teď píšeš, by to opravdu měl být ten multifunkční MID a jak to je s těmi všemi (ne)funkcemi, by mělo být možné zjistit diagnostikou... Na svojí Omče s MIDem na něm datum a čas nastavuju tlačítky přímo nad displejem a ne na pravé páčce lukasu, ostatní údaje pak obsluhuju už tlačítky na páčce - může se to ale lišit model od modelu a Vectra to může mít prostě jinak...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Maro
Friday 31 May 2013 - 17:33:24 Citovat
Host
jo jo hodiny jsem nastavil primo na displai a jeste jsem si ted vpomel v tom prvnim radku mi to pise program
Maro
Friday 31 May 2013 - 17:55:15 Citovat
Host
tak uz jsem to nasel v jinem vlaknu udajne pamět pc epprom v servisu by to meli dat dokupy otazka je za kolik

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2656 sec,0.2189 z toho dotazů.