• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
poloosa?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
David
Wednesday 13 April 2005 - 19:26:22
Host
Zdar, mám VeBe r.v 2000, a mám malý problém, Z ničeho nic mi dnes začalo na přední nápravě něco bouchat.bouchá to kdyľ jedu po rovné silnici bez hrbolů. kdyľ jedu tak 60 a pustím plyn, tak po chvíli to začne bouchat v závislosti na rychlosti, kdyą ąlápnu na brzdu tak to přestane. Neví někdo co by to mohlo být? A kolik by tak stála poloosa. dík moc za pomoc. (x18xe1)
Red_Dwarf
Thursday 14 April 2005 - 11:12:23
Host
To můľou být taky třeba čepy nebo loľiska.Loľiska jsou docela levný.Můľeą se pro orientaci kouknout na Odkaz
Red_Dwarf
Thursday 14 April 2005 - 11:13:05
Host
Sorry,čepy jsou poměrně levný,loľiska nevím
Yper
Thursday 14 April 2005 - 12:13:26
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Předně se podívej na harmonikové manľety na téhle poloose. Pokud je některá z nich v té harmonice natrľená, tak počítej s tím, ľe v ní odeąel kloub a to levná věc není.
Pak to mohou být silentbloky v rameni nebo okolo ramene.
Ale podle toho co píąeą by to mohl být kloub na poloose, protoľe při sundané noze z plynu se brzdný účinek motoru přenáąí na kolo přes poloosu a v okamľiku, kdyľ začneą brzdit pedálem, tak se poloosa s kloubem odlehčí a není (relativně) nic slyąet a cejtit. Jednou jsem to měl na jednom z předchozích aut. Je ale divné, ľe je to poměrně mladé auto - podívej se na ty manľety - praská to v jejich záhybech.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2423 sec,0.1997 z toho dotazů.