• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Vectra A
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pikvik
Tuesday 30 October 2012 - 13:44:29 Citovat
Host
Zdravím chci se zeptat pořídil jsem si Opel Vectra 1.8 a neukazuje mi teplotu chladící kapaliny měnil jsem teplotní čidlo ale žádná změna. Bude to termostatem nebo snad tachometr a nebo kabeláž? Díky
Martas
Tuesday 30 October 2012 - 13:50:05 Citovat
Host
Je to stabilizatorem napeti v pristrojovce, da se vymenit poku z nej vyctes typ (bylo jich bohuzel vice), nebo muzes paralelne k cislu teploty pridat odpor, sice to nebude ukazovat linearne ale da se metodou pokus omyl nebo reostatem nastavit aby to ukazovalo dobre teplotu zahrateho motoru abys pripadne poznal ze se ti to prehriva.

Ale napred zkus ten drat co vede k cislu uzemnit mela by ti rucicka teploty jit za roh, pokud tomu tak nebude je v haji budik nebo muze byt nejaky problem s pristrojovkou (preruseni zkrat).
Pikvik
Tuesday 30 October 2012 - 13:58:36 Citovat
Host
Aha podívám se na to zkusim rozebrat přístrojovku a uvidim ale říkáš teda že termostat bude dobrej jo ?
Martas
Tuesday 30 October 2012 - 14:55:12 Citovat
Host
No tak predpokladam ze nez clovek zacne hledat chybu v elektrice tak se ubezpeci ze chladici okruh funguje bez problemu.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1692 sec,0.1331 z toho dotazů.