• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
EGR u VéBé 2,0Di_16V
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lib
Thursday 07 October 2004 - 14:58:42
Host
no ja se na to asi vyflaknu, max si vycistim cestu od boxu ke klapce a vlastni klapku, dal nejdu, dal nemam ani garaz ani naradi ani odvahu
Anonymous
Friday 08 October 2004 - 11:45:03
Host
a co na to asi říká katalyzátor? ten si asi dá....
riwal
Friday 08 October 2004 - 12:36:34
Host
Katu to nevadí, myslíą, ľe taková firma jako je Wynns by riskovala, ľe dostane k náhradě statisíce katů.
NIO
Friday 08 October 2004 - 20:21:23
Host
Uf UF hosi. Tak to vezemem jedno po druhem.
Tak za 1. Absolutne nedoporucuji pridavat dekarbonizacni prisady do oleje pred vymenou. Rozpusti to vse co vlastne vse utesnuje maslim humus a auto pak meuze hure jet a mit mensi vykon. Jedina vyjimka je pokud se to dela od prvopocatku provozu auta. pak je to velmi dobre.
za 2. Sani necistete zadnym nalivanim neceho protoze se to splachne do kanalu a do valce a¨tam to muze zasvinit krouzky svicky i sedla ventilu.
za 3. jak nato zasr.. sani. po demontazi privodnich trubek od cerpadla, kabeloveho svazju a jinych kravin povolite srouby na krytu sani. pod nim je tesneni. vetsinou to prezije. Ale to horsi teprve prijde.podn vikem je na nekolika sroubech asi 2cm silna priruba a tu take demontujte. Je to tzv blok vireni vzduchu. Po jeho vyndani vycistete kanaly sani v hlave a necim je vyluxujte. NEFOUKEJTE DOVNITR !! Co nejvic dostante ven. Pak ocistete to vireni. hlavne si vsimete jak velke jsou dirky na klapkach a pak po vycisteni. No a pak jak psal yper vycistete to soupe egr a jeho dosedaci cast. no a tim je to hotovo a vas motor muze zas dychat. Pokud tomu chcete dat vic, tak odedelejte veskere hadice od turba prez intercooler az k sani a poradne je vyplachnete technicakem nebo nejakym cisticem i perchlorem. a pak uz je to cisty jako puvodne.
Vic pro to uz udelat nemuzete.
Lib
Saturday 09 October 2004 - 09:18:34
Host
NIO: hele nechces udelat okruzni servisni jizdu po CR, ja myslim ze by sis urcite vudelal Ja zrovna vcera resil kam mam tu VeBe dat do servisu na vymenu oleje a rozvodaku. Autorizak Opel v olomouci mi pripada chovanim celkem oki ale ty ceny, na Temposervis sem zase slysel negativni reakce a znamyho zadnyho mechanika nemam. Je to pekne napikacu
.
PS: hele tak me napada, ze se ti musej docela jezit vlasy nad tim co s tema vekinama delame co
[ Edited Sat Oct 09 2004, 09:20AM ]
NIO
Sunday 10 October 2004 - 07:46:08
Host
No mas docela pravdu. nekdy si rikam ze nekteri vyhazuji dost zbytecne penize za nesmyslny opravy a vymeny a ja nevim co jeste. a pritom by to nekdy slo za dost min.Je ale pravda ze neky najit zavadu da poradne zahulit.Ja treba nemam rad takovy ty domaci opravare kteri napr rozeberou egr do posledniho dilu nbo cokoliv a pak to chodi ale tak nejak vselijak jen se nic nerosveci a diagnostika pak ukaze ze to chodi v uplne jinejch hodnotach. to jen jako priklad.a jeste kazdy vidi ze to nekdo rozrezaval,rozpertloval lepil. to jsem z toho pak ko.
Ale nadruhou stranu mi neprislusi nikoho za to soudit ze. je to kazdyho vec.
No a pak jak jsem se uz parkrat bavil napr s RIWIM tak nektere rady ktere se tu nekdy vidi by zaslouzily takzv archviv rad nad zlato, jaky to jsou nesmysly. Docela se nekdy bavim.
NIO
Sunday 10 October 2004 - 07:46:11
Host
No mas docela pravdu. nekdy si rikam ze nekteri vyhazuji dost zbytecne penize za nesmyslny opravy a vymeny a ja nevim co jeste. a pritom by to nekdy slo za dost min.Je ale pravda ze neky najit zavadu da poradne zahulit.Ja treba nemam rad takovy ty domaci opravare kteri napr rozeberou egr do posledniho dilu nbo cokoliv a pak to chodi ale tak nejak vselijak jen se nic nerosveci a diagnostika pak ukaze ze to chodi v uplne jinejch hodnotach. to jen jako priklad.a jeste kazdy vidi ze to nekdo rozrezaval,rozpertloval lepil. to jsem z toho pak ko.
Ale nadruhou stranu mi neprislusi nikoho za to soudit ze. je to kazdyho vec.
No a pak jak jsem se uz parkrat bavil napr s RIWIM tak nektere rady ktere se tu nekdy vidi by zaslouzily takzv archviv rad nad zlato, jaky to jsou nesmysly. Docela se nekdy bavim.
NIO
Sunday 10 October 2004 - 08:17:01
Host
To LIB. tak jsem mrknul na tve stranky. vcelku dobre. jeste ti poradim k tomu podsviceni tech displayu aby ti nesvitily bodove jak je to patrne z obrazku. To diodu nez ji tam das a je urcite bodova jemne osmirkuj asi 1000 smirkem na cele spici az bude matna a jakoby mlecna. pak tobude ok. a jeste nejlepsi je tam dat vysocesvitice 7 candelove.Nevim jak se to pise nejsem elektronik.
Teda ale do tech budiku asi bylo diod vic nez ty dve misto zarovek ne? dobre to vypada.
A s tim rozvodem... udelej si vylet do Nachoda a zmaknem je i se vsim tim olejem a celkovym okukem auta.
Lib
Sunday 10 October 2004 - 11:18:21
Host
Ty si genius, kurna a ja premyslim jak pako jak to svetlo rozpliznout a na takovou jednoduchou vec jako je zmatnim smirkem banku neprijdu! Achjo Asi moc premyslim V budicich jsou le jen dve ty zarovky. Prosti misto origos bilych sklenenych tam jsou 2 rozptylky do parkovacek. Jo a diky za pochvalu stranek, snazim se sec muzu. S tema rozvodama - dival sem se do mapky ... 150km, to neni az tak moc, to by stalo za uvahu. Nechtal bys mi poslat kolik by to u tebe kostovalo a hlavne na jak dlouho bys to videl? (jestli by se to napr. stihlo za jeden den)
NIO
Sunday 10 October 2004 - 17:02:40
Host
mrknu se zitra na ceny vseho, kdyby bylo potreba nahodou vymenit vsechny kladky . jinak koukam mas X20XEV tak kdyz bys prijel rano na 8 tak ve 12 muzes byt na ceste domu.
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1937 sec,0.1608 z toho dotazů.