• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
přestavba sintry 3,0 na 2,2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
karel del
Monday 05 March 2012 - 20:31:37 Citovat
Host
Zdravim,mám dotaz jestli už nikdo řešil přestavbu sintry z3,0 na 2,2.Mám totiž pěkného 3,0 ale má špatný motor,pak mám 2,2 a ta je v dezolátním stavu,proto bych chtěl přehodit motor do té 3,0 .vzal bych celý agregát s převodovkou,řízením,rámem... jen mě zajímá jestli nebude problém v ele.podle mě by neměl být ale raději se ptám než začnu.nerad bych to dělal zbytečně ^au.Mockrát děkuji za odpověd.
wisastar
Monday 05 March 2012 - 21:50:24 Citovat
Host
karel del napsal ...

Zdravim,mám dotaz jestli už nikdo řešil přestavbu sintry z3,0 na 2,2.Mám totiž pěkného 3,0 ale má špatný motor,pak mám 2,2 a ta je v dezolátním stavu,proto bych chtěl přehodit motor do té 3,0 .vzal bych celý agregát s převodovkou,řízením,rámem... jen mě zajímá jestli nebude problém v ele.podle mě by neměl být ale raději se ptám než začnu.nerad bych to dělal zbytečně ^au.Mockrát děkuji za odpověd.


to je snad jasny ze bude problem..... prehodit komplet elektriku je blbost.... cena v6tek se pohybuje od 3 do 7 tis, takze bych to neresil.. je jich vsude mraky
Host
Sunday 23 September 2012 - 20:15:19 Citovat
Host
Ahoj, nemáš ještě tu V6 Sintru, sháním čidlo kliky a zadní svod paroh. Milan (MilanKortina@seznam.cz)

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1488 sec,0.1207 z toho dotazů.