• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
EGR
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
KOS
Saturday 02 October 2004 - 01:30:16
Host
Trosím o radu, taky se mi rozsvítila kontrolka / závada na na EGR ventilu /. Půjde s tím něco udělat, někde jsem slyąel, ľe se to dá zaslepit a nějak vyčistit... musí být EGR vyčiątěný před zaslepením... musí se nechat vymazat diagnostika v autorizáku ? Čím to zaslepit ? Mám astru G 1,6 8V r.v. 98. Nevím co je to za motor / typ ??? / - doufám, ľe to u něj půjde, ľe to zrovna neni ten typ s dvouma lamdama. Díky za radu, moc se v autech nevyznám, tak se mnou mějte trpělivost. )
NIO
Sunday 03 October 2004 - 08:56:23
Host
mrkni do stare poradny.
nejspis motor X16 SZR
musi byt funkcni a cisty
diagnostika zhasne sama
2-3 mm zaslepovacu podlozka
Anonymous
Monday 04 October 2004 - 07:57:44
Host
já vystříhal záslepku takového vrstveného materiálu co se z něj dělá těsnění pod hlavu.....jen mi byla ho... platná
KOS
Thursday 07 October 2004 - 12:16:19
Host
Můľete mi to sem napsat znovu... ve staré poradně je spousty názorů a já bych potřeboval vyřeąit ten můj problém. Děkuji. Doufám, ľe moc neotravuju.
Anonymous
Thursday 07 October 2004 - 12:39:23
Host
egr vyndáą vymejeą a vyčistíą, pokud je nechodí tak asi kup nový, pak pod něj dáą podloľku z plechu tak aby se nepřepouątěl výfuk do sání, to je vąecko. pokud je problém uvnitř agr tak ho nějak rozeber, odpertlovat a prozkoumat, nikdy jsem to nedělal ale nio tvrdí ľe to jde tuąím tak na 50% a kdyľ to tvrdí bude to pravda
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2575 sec,0.2167 z toho dotazů.