• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
autorádio český manuál na CCRT 700
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jana
Wednesday 25 January 2012 - 16:18:44 Citovat
Host
Ahoj všichni,chtěla jsem Vás poprosit,zda někdo náhodou nemáte český návod na rádio CCRT 700.
Kdyby ho náhodou někdo z Vás měl,jěstli byste miho třeba neposlali meilikem[Pitul2@seznam.cz] nebo bysme se nějak domluvili!Moc Děkuji.Přeji Krásný Den Sm
qpc
Wednesday 25 January 2012 - 18:49:16 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Zdravím, bohužel CZ příručka pro CCRT 700 se údajně nedělala.Nen ani na oficiálních stránkách Opel,narozdíl od jiných typů.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


kuba
Wednesday 25 January 2012 - 19:04:40 Citovat
Host
Jana napsal ...

Ahoj všichni,chtěla jsem Vás poprosit,zda někdo náhodou nemáte český návod na rádio CCRT 700.
Kdyby ho náhodou někdo z Vás měl,jěstli byste miho třeba neposlali meilikem[Pitul2@seznam.cz] nebo bysme se nějak domluvili!Moc Děkuji.Přeji Krásný Den Sm


Ahoj. Mám CZ příručku pro rádio CCRT 2008,mohlo by to být podobné,rádio má stejné funkce jen bylo 2din.
Host
Wednesday 25 January 2012 - 21:14:15 Citovat
Host
qpc napsal ...

Zdravím, bohužel CZ příručka pro CCRT 700 se údajně nedělala.Nen ani na oficiálních stránkách Opel,narozdíl od jiných typů.


Zdravím,to moc dobře vím,je jen Něm.. ,Ang..... ,Fr.....!ale některý koumáci mají i v Českém jazyce!
Host
Wednesday 25 January 2012 - 21:19:55 Citovat
Host
kuba napsal ...

Jana napsal ...

Ahoj všichni,chtěla jsem Vás poprosit,zda někdo náhodou nemáte český návod na rádio CCRT 700.
Kdyby ho náhodou někdo z Vás měl,jěstli byste miho třeba neposlali meilikem[Pitul2@seznam.cz] nebo bysme se nějak domluvili!Moc Děkuji.Přeji Krásný Den Sm


Ahoj. Mám CZ příručku pro rádio CCRT 2008,mohlo by to být podobné,rádio má stejné funkce jen bylo 2din.


Ahoj,chtěla jsem se zeptat jestli jí Máte jako originál knížku nebo nějakou okopčenou?Já jen jěstli bystemi mi neporadil,kde jí sehnat!Děkuji za Odpověd

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1714 sec,0.1431 z toho dotazů.