• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Razeni jednicky na VeBe 1.8 16v
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
fist
Tuesday 03 August 2004 - 23:21:14
Host
Ahoj, mam jeste jeden dotaz. Celkem casto mi jde mizerne zaradit jednicka. ona jde, ale musim ji radit na dvakrat. Cili doleva a pak 2x lehce dopredu podruhe zaskoci. Jednou se mi ale stalo, ze ani tak nechtela zaskocit. Musel sem hodne silne zatlacit doleva a pak to slo. Nevite co s tim? A pak mam jeste jeden dotaz. Da se zkratit razeni na vebe za cca 3 tisice. Prej to zpresni a zkrati razeni asi o 50%. Nemate to nekdo? Jak se to chova?
riwal
Wednesday 04 August 2004 - 07:14:03
Host
Kdyľ tam nejde vrazit 1čka napoprvé, tak znovu proąlápni spojku, to samý dělá zpátečka, je to normálka a ne jenom u Opla.
Kulich
Wednesday 04 August 2004 - 07:33:19
Host
Jojo .. taky mi takhle nejde na poprvé, ale jenom zpátečka..... Dikes "riwal" ... uľ jsem to chtěl řeąit, jestli je to normal a vidím, ľe JO, tak jsi mi uąetřil trapení
(občas si připadám při tom řazení zpátečky, jako bych řadil V3Sku.... )
riwal
Wednesday 04 August 2004 - 08:27:28
Host
Je to tím, ľe se převodovka netočí - 1 a zpět řadíą větąinou u stojícího auta aspoň to tak bývá
Yper
Monday 13 September 2004 - 13:04:17
Host
Já to mám taky a myslel jsem, ľe je načatá spojka. Se zpátečkou problém nemám, jen u té jedničky je to otrava, kdyľ někdy musím (na semaforech) pustit a znovu vymáčknout spojku. Mám pak dojem, ľe ostatní za mnou si myslí, ľe tam chrápu.
riwal
Monday 13 September 2004 - 13:07:42
Host
Neboj větąinou mají stejný problém, ale protoľe jsou za Tebou, tak mají víc času
Dawe
Monday 13 September 2004 - 13:16:42
Host
No mě nepomáhá ani to vymačkávání spojky. Kdyľ je to studený (tzn. tak prvních 5-10 minut jízdy), taxe pravidelně rozjíľdim na dvojáka ...
Lib
Monday 13 September 2004 - 13:25:22
Host
Jednicka mi jde dobre pri stojicim aute, zpatecka je horsi, obcas potreba proslapnout. Jednicka (a o to vic zpatecka) je ale problem u mirne se pohybujiciho auta. Zpatecka uplne, jakmile to zcela nestoji, tak to hobluje zoubky jedna radost. Jednicce se za jizdy taky moc nechce, pokud clovek nechce zastavovat tak je lepsi tam hodit dvojaka a dyl podrzet spojku ... aspon dvoulitr to veme bez vetsich problemu
Anonymous
Monday 13 September 2004 - 15:04:59
Host
Mě naopak, kdyľ je auto ve velmi pomalém pohybu vpřed, tak tam jednička vklouzne jak do mámy. Je to logické, jeątě nefunguje ochrana zařazení 1. st. za pohybu a přitom se hruąka převodovky trochu otáčí.
riwal
Monday 13 September 2004 - 15:06:39
Host
Sakra, uľ zase jsem byl odhláąenej.
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1514 sec,0.1211 z toho dotazů.