• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
OC 3,2 V6 ve 200Km nejede
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomm
Thursday 25 August 2011 - 23:03:10 Citovat
Host
Zdar,už si nevím rady,třeba se někdo setkal ze stejnou závadou a poradí. Mám OC 3,2 V6,je v plynu,ale to by s tím nemělo mít souvislost jelikož to dělá na plyn i na benzín stejně. Kolem rychlosti 200Km/hod ztratí výkon a zdá se že jede na 5 a méně válců a po zastavení se motor chvěje a někdy i chcípne,na diagnostice vyběhla chyba čidla polohy kl, hřídele a sporadická čidla vačky,nejdřív jsem vyměnil čidlo kliky pak i vačky a pořád se závada opakuje. Díky za rady.
ciba
Thursday 25 August 2011 - 23:16:43 Citovat
xladas
Uživatel #2032
Registrován: Saturday 10 April 2010 - 19:25:36
Příspěvků: 594
a co vaha vzduchu?

Vauxhall Omega B sedan 2.5V6 1997(žába),
Opel Omega B combi 2.5TD na ND1997 (Čertík)
Diagnostika Opel a Ford Praha a okoli, kdyby nekdo chtel Mantzel box tak SZ...
Tomm
Friday 26 August 2011 - 09:02:00 Citovat
Host
Váha nevím,ale diagnostika jí nenapsala a takovou závadu bych tomu moc nepřisazoval,když se závada projeví,tak stačí zastavit nastartovat a auto zase jede tak jak má,rozsvícela se i kontrolka motoru,ale po výměně čidel už nesvítí,ale závada se stále opakuje:(
ciba
Friday 26 August 2011 - 09:51:03 Citovat
xladas
Uživatel #2032
Registrován: Saturday 10 April 2010 - 19:25:36
Příspěvků: 594
tak jestli se ti to nezda tak je jednoduche reseni musis jit cestou live hodnot pri tech 200km/h pak treba zjistis co je spatne..taky me napadlo ze by tam mohlo jit malo benzinu..

Vauxhall Omega B sedan 2.5V6 1997(žába),
Opel Omega B combi 2.5TD na ND1997 (Čertík)
Diagnostika Opel a Ford Praha a okoli, kdyby nekdo chtel Mantzel box tak SZ...
Jiřik
Friday 26 August 2011 - 12:34:13 Citovat
Host
Zkus vytáčet do omezovače i dvojku a trojku třeba do kopce, to by se mělo taky projevit. Pokud ano, opravdu to asi bude nedostatek paliva, to by ale mělo být signalizováno rozsvícením kontrolky check a po ubrání plynu zase zhasnutím. Tzn. šel bych po tom: palivový filtr, kolik dává čerpadlo benzínu,
jak to stříká. Zkus jezdit jenom na benzín a vytáčet ty nižší kvalty opakovaně. Pokud se to začne srovnávat, je to plynem (benzínová ŘJ má v paměti bazmek ve vstřikovacích časech, kterej koriguje ale chvíli to trvá, tzn. špatně seřízený plyn rozhodí i benzín. řídící jednotku
Tomm
Saturday 27 August 2011 - 17:42:08 Citovat
Host
Jezdil jsem ted více méně pořád na benzín,závada se stále opakuje,ale ted mě napadlo,že se vlastně v jízdě na plyn ve vysokých otáčkách asi tak 5500 a víš stejně přepíná na benzín,takže to není špatnej nápad,podívám se pal. filtr a a jestli tam jde dost benzín a mám ještě jedno benz. čerpadlo z OB 3,0 to bude stejný tak ho tam zkusím dát. Zatím díky za rady
ciba
Saturday 27 August 2011 - 19:20:26 Citovat
xladas
Uživatel #2032
Registrován: Saturday 10 April 2010 - 19:25:36
Příspěvků: 594
jeste pokud jezdis casto na plyn tak tu nekdo zminoval ze pak se celkem zabordelej benzinove vstriky..

Vauxhall Omega B sedan 2.5V6 1997(žába),
Opel Omega B combi 2.5TD na ND1997 (Čertík)
Diagnostika Opel a Ford Praha a okoli, kdyby nekdo chtel Mantzel box tak SZ...
Jiřik
Saturday 27 August 2011 - 20:39:39 Citovat
Host
Pokud alespoň startuje na benzín a má navíc sekvenci, ucpávání benzínových vstřikovačů by se ho týkat nemělo.
Jinak jestli máš zájem, seřizuju vstřikovací zařízení plynu s ohledem na snížení spotřeby a zvýšení výkonu, zatím mi to jde celkem úspěšně. Co máš za systém LPG?
Tomm
Monday 29 August 2011 - 17:28:59 Citovat
Host
Mám samožrejme sekvenční vstřikování plynu,startuje na benzín,ale dnes se zdá že je problém vyřešen,měl jsem asi hodinu odpojenou baterku a dnes celý den bez jediného zaváhání,takže to budu sledovat dál a uvidím.
Jiřik
Tuesday 30 August 2011 - 08:50:29 Citovat
Host
Pokud mi napíšeš, co máš za reduktor, vstřikovače a řídicí jednotku LPG, můžem to vymyslet tak, aby to krmilo motor i přes 5500 ot a benzínový problémy nebudeš muset vůbec řešit. Pokud to ale nastavili takhle, reduktor bude asi slabý. Nejlevnější silný reduktor:
Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1962 sec,0.1657 z toho dotazů.