• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Skrytá závada
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Stefan Koton
Monday 04 April 2005 - 22:49:45
Host
V prosinci minulého roku jsem se stal majitelem ojetého vozu Asra Eco Ysuzu 1700 Tdi rok výroby 2OO1 najeto dle prodejce 42ooo km.Od té doby jse nečchal opravit nefungující elektrické stahování oken,zakrátko na to se mi poroučel startér a tento týden odeąla spojka,poradte mi prosím zda je to u Opla normální nebo mám smůlu,nebo je moľné ,ľe mne prodejce podvedl a stav vozidla neodpovídá tachometru.Poradte mi porosím jak mám postupovat,co skrytá vada a co ne děkuji
vvdd
Monday 04 April 2005 - 23:58:59
Host
Po 40 000 km by neměla odejít spojka u ľádnýho auta, jedině ľe by se tam dostal olej. Jinak já kdyľ kupuju auto, na stav tachometru se vůbec nekoukám, nikdy není záruka, ľe je pravdivý. To se týká i servisních kníľek, i ty jsem viděl faleąný. V listopadu jsem se stal majitelem Omegy MV6, opravuju a platim....
Vodník
Tuesday 05 April 2005 - 00:52:43
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Prodávající ručí ze zákona 6 měsíců za skryté vady. To jsou v zásadě vąechny, které neuvedl do smlouvy nebo do protokolu o stavu vozu. ®e nejde o skryté vady musí dokazovat prodávající, ne ty. Zkus s ním jednat o náhradě za opravy...
Yper
Tuesday 05 April 2005 - 08:20:59
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Přesně jak píąe Vodník. Alibistické kecy prodávajícího, ľe stav vozidla odpovídá jeho věku atp., nemaj váhu.
Jednou jsem tohle zaľil a soudní znalec mi do posudku napsal: ..jedná se o skryté a "zjevně" skryté vady.. Dotyčnému nezbylo, neľ pod hrozbou soudní tahanice auto vzít zpět.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Tuesday 05 April 2005 - 08:21:06
Host
no vsadím se o milion ľe ve smlouvě neni nic o najetých kilometrech ale POUZE STAV TACHOMETRU!!!
Golem
Tuesday 05 April 2005 - 21:00:24
Host
Jeątě jsou i tací, kterým nevadí ani hrozba soudních tahanic. Viz rychlost práce naąich soudů..
marty
Tuesday 05 April 2005 - 21:28:33
Host
Asi máą smůlu.mám vebe97 x16xel caravan 239t km(já 63t km1,5 roku)a krom běľných věcí jako olej,pneu,destičky a vlídné zacházení nic co by stálo za řeč «UK «UK «UK!!!
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1333 sec,0.1053 z toho dotazů.