• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
někdy jde ąpatně nastartovat..
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Thomas
Thursday 07 April 2005 - 07:07:24
Host
Dělalo to zprvu jen zřídka kdy, ale potom v letním období bych řekl, ľe častěji.
Baterku jsem neodpojival, jen jsem vytáhl relátko, lehce ho chytnul do svěráčku, ąroubováčkama jsem ho opatrně vydloubnul z "krabičky" a vyčictil. Doporučuju udělat jedno a pak druhé (kdyby se ti nějak rozloľilo, abys měl případně předlohu pro skládání).
Já jsem si takhle vyčistil vąechna relátka v autě.
P.S.na dovolený si pro jistotu vyndavám jedno z těchto relátek jako pojistku, kdyby stim chtěl někdo odjet.(je to spíą mé psychické uspokojení, vím ľe ukrást se dá opravdu kaľdé auto...)
Thomas
Lukáą
Thursday 07 April 2005 - 08:04:05
Host
2Thomas: říkáą, ľe ŘJ můľe některé z nich vypnout . to je jako ten omezovač rychlosti? S tím souvisí i druhý dotaz: To znamená, ľe ta relátka pracují po celou dobu jízdy nebo jenom při zapnutí elektriky. Já myslel, ľe jenom po zapnutí elektriky a pak si to řídí ŘJ. Objasníą mi to? Díík.
Thomas
Thursday 07 April 2005 - 08:44:05
Host
to Lukáą
Relátko čerpadla se zapne po otočení klíčku a čerpadlo natlakuje benzín (je to slyąetelné v mot. prostoru). toto relátko ř.j.vypíná pří překročení určitých mezí (ochrana motoru před zničením), ale také ho vypne, kdyľ dostane signál (spíąe nedostane) od imobilizéru. Při normálním stavu je to relátko trvale sepnuté od nastartování aľ po vypnutí.
Relátko vstřiků je trvale sepnuté od otočení klíčku aľ po vypnutí (pouze přivádí napětí na ventily, ale signál na vstřik přichází z ř.j.), toto relátko opět můľe ř.j. vypnout z obdobných příčin jak jsem uvedl předtím.
P.S. snad je to trochu srozumitelé......
Thomas
Lukáą
Thursday 07 April 2005 - 09:19:22
Host
2Thomas: Je to naprosto srozumitelné, uľ to chňápu.
maniac
Friday 08 April 2005 - 10:25:15
Host
ahoj tak sem se včera díval na ty relátka a vypadlay jak dětská prdelka takľe sem nic nečistil akorát sem je odmastil takľe tím to nebude .... no takľe musím hledat dál ale kdyby někdo něco věděl prosím napiątě to sem díky
Happy
Monday 11 April 2005 - 12:23:54
Host
relátka čisté, filtr nový, svíčky nové a dělá to pořád, svině. Neřeąit, jezdit
Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1395 sec,0.1122 z toho dotazů.