• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
někdy jde ąpatně nastartovat..
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
maniac
Monday 04 April 2005 - 08:43:39
Host
čus někdy se mi stane ľe startuji a startér točí a točí a pak naskočí po deląí době...není to nijak pravidelý...někdy to dělá kdyľ je zahřátý motor do provozní teploty a pak třeba ppo pěti min. nastartuji a někdy zase při skoro studeném motoru tak nevím čím to můľe být....egr zaslepeno, krokáč vyčistěn..díky za rady
maniac
Monday 04 April 2005 - 08:44:47
Host
zapomněl sem dodat motor x20xev
Lukáą
Monday 04 April 2005 - 11:23:57
Host
uľ se to tu kdysi řeąilo, ale nedořeąilo. Jsme minimálně 3 lidi, co nám to dělá a vąichni máme X20XEV. Je to přesně tak, jak popisujeą. Někdy na první »uk a někdy točíą a točíą a točíą jako kdyby nasucho....a čím dál víc se to zrychluje .... a pak aľ kdyľ uľ si myslíą, ľe to utočíą k smrti, tak to naskočí. Ano, i mně to dělá. 1 z 20-30 nastartování. Kdybys na něco náhodou přiąel ty, tak se poděl, já na nic nepřiąel.
maniac
Monday 04 April 2005 - 11:57:26
Host
no doufám ľe to není tou váhou vzduchu nebo to můľe někde nasávat faleąný vzduch ale kde?poradí nám někdo...já mám r.v. 00 najeto 106tis..km jinak je to auto v poho včera jízda po dálnici asi 50km rychlost do130km/h spotřeba 6,8 l/100 zatím čus a poraďte přesně jak říkám někdy naskočí hned někdy prostě se mu nechce....zatím nevím někdo mi musí poradit, neptal si se náhodou v servizu?
Lukáą
Monday 04 April 2005 - 12:34:26
Host
jo, taky se tu mluvilo o váze, ale auto se teď chová celkem OK, nad 4500 se dá taky vytáčet, kontrolka nesvítí, ale váha uľ můľe být načnutá - údajně ..ale to se mi nezdá. Já mám 77 tisíc. 99 r.v. V pátek jedu do Opela, tak se na to zeptám, málem bych na to zapomněl, tak jeątě ľe jsi mi to připomněl
O»as
Monday 04 April 2005 - 13:03:00
Host
zkusil bych tlak na liątě,jestli nezlobí přetlakovej ventil (nebo jak se to jmenuje přesně)....
maniac
Monday 04 April 2005 - 13:04:00
Host
no vidíą jeątě by si na to zapomněl a věděli bychom h---o aľ budeą něco vědět tak dej vědět..jo jeątě otázka při akceleraci necuká ti to?jo to já můľu vytáčet jak chci včera sem jel z prahy po dálnici a jel sem v poho 190km/h takľe si myslím, ľe je problém jen v těch startech....hlavně se na to nezapomeň zeptat...zatím
Petr01
Monday 04 April 2005 - 13:52:06
Host
Ahoj, taky mám X20XEV a mám to s tím startováním to samé, v servisu na to taky nepřiąli. tak kdyľtak dejte vědět
Lukáą
Monday 04 April 2005 - 14:22:12
Host
cukání: nepozoroval jsem.
a určitě se na ty starty zeptám, ale pokud to zrovna neudělá u nich, tak si myslím, ľe pokrčí rameny, ale za zeptání nic nedám, ľe jo ... I Kdyľ u Opela, kaľdá rada drahá, ľe?
maniac
Monday 04 April 2005 - 15:54:12
Host
jo to máą pravdu ľe v opelu je kaľdá rady drahá ale za tuto nic nepla» jinak musíą mi pak dát vědět protoľe by mě to fakt zajímalo...zatím
Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1507 sec,0.1219 z toho dotazů.