• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
blbne digiklima,vectra b 2dti,1999
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tweety
Friday 18 March 2011 - 00:22:34 Citovat
Host
Ahoj.Koukal jsem všude,ale můj problém nenašel.Začla mi blbnout topení.Přijde mi že si dělá co chce.Jeden den mi to topí i když mám nastaveno třeba 22c a dnes když jsem jel z práce tak to topilo jen na plno a na 27c foukal vlažný.Pod 27c jen studený.Voda je ok v normě.Ještě chci upřesnit že topení je v manualu,né v automatu a klima vyplá.Nenapadá vás co by to mohlo způsobovat takovéhle kolísání teploty?že by servomotůrek se zadrhával?neměl někdo obdobný problém?díky za rady
tweety
Friday 18 March 2011 - 17:36:53 Citovat
Host
tak jsem zjistil,že se to ustálilo.Ale tak,že to topí jen na maximum,27 c už fouká studený.Čím to sakra může být.Do ted to fungovalo bezvadně.Četl jsem o tom podtlak. ventilu na topení,k čemu vlastně je?setkal jsem se stím poprvé.nešel by nahradit obyč téčkem na spojení hadic a podlt. hadičku zaslepit?Kam vlastně ta hadička vede?Jestli neni někde prasklá nebo tak.Pak jsem se chtěl zeptat,kde se přesně nachází servomoturek pro regulaci tepla.Přijde mi po sluchu,že nejde jak ma.V některých místech při některých teplotách je slyšet jak je jakoby kouslý a snaží se hnout.Díky za každou radu

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2043 sec,0.1746 z toho dotazů.