• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak zkontrolovat hladinu kapaliny v posilovači řízení?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
345
Saturday 02 April 2005 - 12:36:42
Host
Pánové, poradíte mi někdo jak zkontrolovat hladinu kapaliny v posilovači řízení u Vectry C V6 2002? Nenaąel jsem nikde v motorovém prostoru nádobku na doplňování... Občas mi vyskočí hláąka CHECK POWER STEERING FLUID LEVEL při rychlejąí akceleraci - jakou má souvislost akcelerace s posilovačem řízení??? Navíc občas něco hlasitě klepne jakoby od přední nápravy, nechal jsem vąe zkontrolovat, včetně tlumičů. Někdy je 3 dny klid, potom to klepne třeba 4x během 10 minut...
NIO
Saturday 02 April 2005 - 14:47:00
Host
zalezi na tom jestli mas EHPS nebo kompakt EHPSů
to prvni se doliva prez trychtyr as delsi ohebnou hadici strcenou mezi PPsvetlo a box filtru vzduchu.nasadit az do plniciho hrdla a nalit po rysku MaX ktery je videt po sundani pp kola primo na posilovaci.

Pokud mas kompaktni tak je plneni stejne akorat musis pouzit merku ktera je na doplnovacim vicku. napr jako u astry g.

A jakou to ma souvislost, pri vyssich otackach a rychlosti se meni sila ucinku. pokud je tam malo oleje nebo je vadny cidlo hladiny, sepne se to do nouzoveho rezimu. to muze byt i to lupnuti. pokud to neprestane zajed si nechat udelat diagnostiku.

Jinak vece tu nikdo moc nezna, ani ja moc ne.
Moc se jich sem nevozi, protoze je dost prace a penez potreba na opravy elektroniky. a nekdy to vyleze az na 50tisic, a to jen za blbost.....
345
Saturday 02 April 2005 - 14:53:59
Host
Díky!
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1584 sec,0.1299 z toho dotazů.