• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cvrlikání spojka Vectra C
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
3tP2
Monday 21 February 2011 - 18:12:20 Citovat
Host
Ahoj,chci se zeptat mám čerstvě koupenou Vectru C Kombi motor 1.9 CDTI 88kw najeto 177tkm a při nastartovaném motoru a zařazeném neutrálu když jemně sešlápnu spojku cca 2-3cm ozývá se z motoru takové jemné cvrlikání jako když jdou zuby přes zuby,když ale sešlápnu dál,třeba až k podlaze tak je všechno ok,auto při rozjezdu nedělá žádný problémy,necuká,spojka neprokluzuje a řadit jde naprosto v pohodě.Něvěděl by prosím někdo co by to mohlo zhruba být a jak moc je to problém? Když s tím pojedu do servisu tak jasně řeknou vyměnit celou spojku a nejlíp i dvouhmoták a to je cena tak kolem 35tis což je pro mě noční můra předem díky za reakce
Martas
Monday 21 February 2011 - 18:24:57 Citovat
Host
Tohle jsou celkem obvykle priznaky pro spatne lozisko, ktere ovlada spojkovou lamelu. Samozrejme to zda je vhodne vymenit i dalsi veci zalezi na posouzeni (aby se to za pul roku nemenilo stejne) ....
Empress
Saturday 04 August 2012 - 11:53:40 Citovat
Host
Zdravím 3tP2, ako si to vyriešil, mám momentálne ten istý problém.
Ďik za odpo...
Colommbo
Saturday 04 August 2012 - 21:30:48 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Mám obavu, Empress, že se ti 3tP2 už neozve - není členem klubu a předpokládám, že tu byl v únoru 2011 asi jednorázově pouze jako host, tož na to raději nespoléhej... A radu, co by to mohlo být, máš od kolegy Martase...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1846 sec,0.1539 z toho dotazů.