• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
oprava podsvícení tlačítek mlhovek a topení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
rojack
Monday 24 January 2011 - 14:59:17 Citovat
Host
VB 97
Prosím, poraďte, jak demontovat následující díly - potřebuji vyměnit žárovky podsvícení na palubce.
1. Podsvícení tlačítek mlhovek
2. Podsvícení velkého otočného ovladače směrování vzduchu
Má se obojí nějak sólo vypáčit (už jsem zkoušel, ale s obavou jsem přestal - nechtělo povolit) nebo se musí odmontovat celá palubka?
A můžete napsat, co tam je přesně za žárovky?
Martas
Monday 24 January 2011 - 15:15:37 Citovat
Host
Podsviceni tlacitek mlhovek je jedina zarovka pro celej spinac svetel - postup na demontaz je tu x krat popsanej ale vetsinou jde celej vytahnout.

Podsviceni "ventilace" je resena tremi bajonetovymi zarovkami, napred stahnou ovladace a nasledne sundat celej panel, ale to se ti bez ulamani pacek co ho drzej s vekou pravdepodobnosti nepodari

Tady mas obe zarovky



rojack
Monday 24 January 2011 - 15:31:06 Citovat
Host
našel jsem tohle:
otočíš knoflík,tak ať je svisle...vytáhneš ho,jakoby jsi chtěl rosvítit osvětlení...vezmeš špejli a zespoda strčíš špejli kolmo do díry knoflíku...zatlačíš a potáhneš k sobě....odkryjí se to dvě díry...vezmš dva háčky...já to mám udělané z želízek,které jsou na gumičkách stěračů....strčíš je dovnitř a hned z kraje jsou takové prožné pásky s obdelníkovou dírou...za ten pásek musíš zachytit...potáhnout k sobě...tím se ty pásky jakoby narovnají a celý přepínač vyletí ven
tak o víkendu jdu na to
Díky.
KopA
Monday 24 January 2011 - 17:34:00 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Není pravda. To platí možná pro AF a OA ale zkoušel jsem to u AF a ani za boha leda že by to někdo přilepil.

Po stranách do spáry strč ňáký planžety třeba nožem to jde jsou tam klasický klínky cca vprostřed na vejšku musíš je zezadu odjistit - je to stejnej princip jako dveře v baráku (co je otvíraj kreditkou) tak se podívej na dveře od místnosti a pochopíš to. Na jednu stranu to jde a na druhou už ne.

Taky za to jde vzít většinou to přežije.

Klima nevím.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1494 sec,0.1226 z toho dotazů.