• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Váhám nad koupí Opla omegy 2.5td
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavel
Friday 03 December 2010 - 13:10:04 Citovat
Host
nazdar chlapi prosím vas poradte mi chci si koupit omegu ale nejsem si jisty hodne lidi mi rika ze je to moc problemove auto a zase sposta lidi mi rika ze je to auto uplne ok prosím moc poradte moc rad si poslechnu vase nazory diky moc
JOB
Friday 03 December 2010 - 18:38:22 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Obecně bych řekl že je to normální auto. O nic horší nebo lepší než jiné. Blbě se schání v dobrém stavu,teda kasle,jinak motor je bych řekl ok.
Nejlepší by pro tebe bylo koupit tu mojí OC i s tou nabouranou OB _;

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

mates
Saturday 04 December 2010 - 08:04:48 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Jojo...je to jak říká ta spousta lidí...některé auto je problémové a některé úplně ok. Doufám, že jsme ti poradili.
Nebo dám jinou radu...jdi do poradny, možná zkus použít funkci "Hledat" a najdeš toho fakt hodně na téma koupit či nekoupit, s jakým motorem a pod. (ner!

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
legionar
Saturday 04 December 2010 - 10:15:48 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
dost taky záleží jaký to má motor a kolik najeto



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
Rob2
Sunday 05 December 2010 - 12:51:23 Citovat
Host
Já ho měl (ještě nepřímý vstřik = 96kW) a už bych ho nechtěl. Nikoliv z důvodu poruchovosti - chovám se k motorům ohleduplně a nenakládám jim před dosažením provozní teploty, na což je tento motor zvláště choulostivý. Vadil mi vzhledem ke spotřebě malý výkon. S AT jsem jezdil za cca 10l/100km. Nyní 3.2-ka a spotřeba za stejných podmínek cca 11l/100km. Samozřejmě také AT - jinak se ani nedělala. A že jede jinak, o tom žádná _; Pokud ten diesel přesto vezmeš, opatně a s citem ohřívat!!!!!
PS: TD-čko mi olej nebralo (něco málo přes turbo jde samozřejmě vždy), startovalo na "drc" teplé/studené, najeto skutečných asi 156 tis., než jsem ho prodal. Takže žádná vystřílená puška.
Lhex
Sunday 05 December 2010 - 13:29:05 Citovat
Host
Pavel napsal ...

poradte mi chci si koupit omegu..

napiš kterou konkrétně, obecně se radit nedá. PO tolika letech u majitele se s autem mohlo stát cokoli.
Taky pokud někdo chce auto prodat, pak třeba poslední rok jezdí naprosto bez údržby - to se překvapivě týká i dost drahých aut...
Vždycky je potřeba investovat a to auto si trochu udělat. Hotový koupíš těžko.
já třeba tak první dva roky pořád měnil důležité části omegy, peněz to stálo, nadával jsem, pak se ale zásadní poruchy najednou přestaly vyskytovat a to auto funguje 100%, teda kromě koroze... !!(a)
Rob2
Sunday 05 December 2010 - 19:06:57 Citovat
Host
Ještě si dovolím jednu poznámku: Na krátké cesty to auto není. Právě časté ohřívání a chladnutí není dobré (pro žádný motor, ale pro tento dvojnásobně) Takže na jízdy "okolo kostelní věže" fakt nebrat. Já už diesel nikdy nechci. Navíc prodleva turba, byť se jedná o vteřinu, je při jízdě ve smyku sááákra dlouhá doba. Ale proti gustu....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2305 sec,0.1860 z toho dotazů.