• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
benzin
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
martin svitok
Thursday 18 November 2010 - 23:41:23 Citovat
Host
lidi je mozne aby to byly vstrikovaci trysky
dneska sem to skousel vypustit mno a nic moc tak sem skusil vycistit svicky ktery byli neuveritelne zasrany a nic lidi ja uz zacinam byt z toho auta zoufalej ted uz kvuli tomu nemuzu ani usnout porad me vrta hlavou co to muze byt chtelo by to radu co s tim jestli to mam opravit zapalit nebo rozmlatit ja uz faakt nevim benzi tam sel skosel sem pres odvzdusnovak ale ani rana proste to jelo jenom na starter predem dyk za rady
Martas
Friday 19 November 2010 - 05:38:57 Citovat
Host
A pali ti to ?
vrgadaa
Friday 19 November 2010 - 05:47:16 Citovat
Host
ja jednou prokazatelne nabral spatny benzin. Bylo pred vyplatou, hladove oko svitilo, tak jsem vzal za 3 kila a odjel jsem od pumpy 300m a auto zhaslo. Tenkrat ty podvody s palivy jeste proflakly nebyly, takze mne to zprvu nenapadlo. Nikdo to nedokazla pul roku opravit a to ani pre me podezreni, ze je to divne, ze auto prestalo jet po nabrani paliva. Zadne veflobiny nepomahaly, to byl koneckoncu pricina, proc jsem koupil ten smejd V6. Nakonec se to v jednom servise potvrdilo. Nebral jste ten benzin nahodou tam a tam? Ale predtim mi vsude rekli vypada to jako benzin, smrdi to jako benzin-jen to proste nejelo.
....
Nakonec pomohlo vypuseni nadrze, vymena palivoveho filtru a vycisteni soustavy, vymena svicek-tenkrat za 4000 Kc a protoze jsem platil kartou, tak to po chvili cukani benzinka nakonec proplatila. Ale i tak to jeste dost dlouho blbnulo na volnobeh, nez si to sedlo
...
A nebyla to zadna noname pumpa s levnym benzinem
Host
Saturday 20 November 2010 - 08:34:43 Citovat
Host
uz to jezdu juchu konecne byl sem jak na jehlach
super vypumpovali sme nadrz pres cerpadlo apres vzduchovej vypustak a jede to super bylo to benzinem supe

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1503 sec,0.1233 z toho dotazů.