• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra B ložisko zadního kola
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Movistar
Thursday 14 April 2005 - 21:20:01
Host
Měnil jsem pouze loľisko (z náboje jsem ho vyndal,nebylo to tak hrozný)
Brandon
Thursday 14 April 2005 - 21:39:38
Host
A jak se samotne lozisko kupuje? Ja mel za to, ze ho bez celeho naboje neprodavaji - nebo stacilo omerit a koupit "kdekoliv" stejne lozisko?
Anonymní
Friday 15 April 2005 - 08:46:58
Host
for movistar Hele takze jde vymenit jen lozisko jo?????Tak to mi spadl sutrak ze srdce
LarryE
Friday 15 April 2005 - 11:42:11
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
Kupoval jsem SKF(náboj) - cena za kus 3500 vč.DPH,kup to na nějakej autoservis,mají cca12-15% slevu.Repliky nemaj smysl.Určitě vyměň obě.Já vyměnil jedno,tejden bylo v autě ticho jak v kostele a pak začalo řvát to druhý.
[ Upraveno Pá dub 15 2005, 11:44 ]

LarryE
Chibama se človjek učý
Jirka
Friday 15 April 2005 - 23:30:26
Host
Tak chlapi, jak to teda je. Vąude píąou celí naboj a vy se tu bavíte o loľisku zad. náboje. Padla tady řeč o výrobci FAG nebo SKF podle mě stejná kvalita - je rozdíl v ceně??
Pokuď dodává SKF jenom loľisko nebo loľiskovou jednotku tak by se to mělo dát sehnad u prodejce loľisek SKF.
V druhem případě (nedemotovatelné loľisko z.n.) musí vyrábět celý náboj jako komplet.
Nezkouąel to někdo zjistit, pokud ano dejte vědět.:?
Lujgi
Saturday 16 April 2005 - 12:12:52
Host
Movistar213.220.217.194 napsal ...
Měnil jsem pouze lo�isko (z náboje jsem ho vyndal,nebylo to tak hrozný)


Teda tak to jsem jelen, jelikoµ mi v±icic tvrděj µe nelze loµisko sundat a je integrované z nábojem kola......toµ teď jsem opět na vahách _rendek ale pokud se chce± podělit jaky byl postup a skutečně zda to lze vyměnit zvlá±? jsem jedno ucho (oko)

VB 1,6
Email
Lujgi
Saturday 16 April 2005 - 12:23:54
Host
LarryE napsal ...
Kupoval jsem SKF(náboj) - cena za kus 3500 vč.DPH,kup to na nějakej autoservis,mají cca12-15% slevu.Repliky nemaj smysl.Určitě vyměň obě.Já vyměnil jedno,tejden bylo v autě ticho jak v kostele a pak začalo řvát to druhý.


No já jsem sehnal náboj s loµiskem od FAG i SKF za 3800,- včetně dph u této organizace Odkaz , a je to nabídka si myslím docela solidní jelikoµ v±ude jinde (u opravců) mi nabízej cenu kolem 5000,- coµ se mi značně nelíbí a teď jsemjenom váhal kterou značku vybrat jestli SKF či FAG, no a výměnu i druhého ??? no asi to nechám aµ začne hučet (kaµdá koruna teď dobrá jelikoµ mi začal funět výfuk někde na středním díle takµe teď investuji do něj &|

Lujgi

VB 1,6
Email
Yper
Saturday 16 April 2005 - 16:53:10
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Takľe k loľiskům: je naprosto jedno, zda je to SKF nebo FAG. Obě jsou to Evropské značky a kvalitní.Mám katalogy od obou dvou - kvalita i věhlas stejný.
Bubnokotouč nebo jen buben, není závislý na loľisku a náboji. Sundá se samostatně po demontáľi brzdiče (jen dva ąrouby) a +1 zajią»ovací ąroub na bubnokotouči, který drľí polohu děr v bubnokodouči vůči dírám se závitem v nábě.
Zadní loľisko (ale asi jen podle typu náboje) by mělo jít ven vyndal-vylisovat. Kdyľ to dělali, tak ho tam dostat nějak museli - jde jen o to, zda ve středu bude dostatečně velká hrana loľiska, aby se vylisovávací trn měl o co zapřít.
Kdybyste věděli katalogová čísla těch loľisek, tak bych se schválně na tyhle dva výrobce podíval, zda je nabízejí.
Jinak zadní loľiska se mají pravidelně kontrolovat a mazat!
Odą»ouchne se na středu náby plechový klobouček, zkontroluje se vazelína a případně se má zkusit i dotáhnutí loľiska.
U aut, u kterých si to majitel občas hlídá, tak by zadní loľiska měly přeľít celé auto - pokud jste ale nenarazili na zmetek z výroby nebo lempla montéra ve výrobním závodě.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymní
Saturday 16 April 2005 - 19:47:08
Host
a co takhle kdyz pod tim kloboukem mam akorat nejakou elektroniku ??? tyhle loziska se uz asi nemazou tak jako na starsich modelech
Cali
Saturday 16 April 2005 - 20:22:36
Host
Ja som teraz kupoval lozisko predne na Cali Turbo a stalo ma so zlavou 1000 Skk... Je to SKF... a vymena +/- liter, takye tak...
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1380 sec,0.1074 z toho dotazů.