• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel vektra 1,6 16v
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Radi
Friday 29 October 2010 - 19:28:19 Citovat
Host
skusím to složit a doufám,že to bude tim modulem. já bydlím kousek od ostravy. A ty? To bych byl moc rád,kdyby jsi byl z okolí a půjčil bys mi to na vyskoušení. Ale proč mi cvrlikal ten ventyl? Je možné tím,že nepálí ten válec na volnoběh jak má? Hlava zatím není dole,Dělám to u strejdy v dílně a tak jsme to měli v plánu,že to složíme a skusím ten modul,když si mi to psal. Tak budu postupovat,zítra to složím a uvidíme čím to bude.
cxfhf
Friday 29 October 2010 - 20:14:24 Citovat
Host
Uplne mimo. Praha a jezdim casto na zapad >smer karlovy vary.Ale klidne muzes prijet >modul ti pujcim
Radi
Friday 29 October 2010 - 20:24:12 Citovat
Host
Tak to neva. Někde si ho pujčím. Jo kdyby to nebylo tak daleko. Zítra jdu na to. Potom dám vědět. Diky.
dada
Friday 29 October 2010 - 21:31:26 Citovat
Host
mam modul ze z16XE, pičus to vyměnil, já zaplatil a chyba pak byla v tom zadření, pokud je stejny tak mohu poslat
Radi
Sunday 31 October 2010 - 19:05:46 Citovat
Host
Tak auto složené a válec nejede,tak zítra skusím sehnat ten zapalovací modul. Doufám,že to bude tím! No a když to nebude tím,tak bude muset jít hlava dolů. Za kolik se tak dá sehnat ten modul?
cxfhf
Sunday 31 October 2010 - 20:42:01 Citovat
Host
V autokelly je to celkem drahé.ZDE Na aukru ho prodává tady
Mel bych mit jeden navic z Astry,kod motoru X16XEL najeto do 130tis.Necham ti ho zalevno-kdyz ho najdu...Kdyztak napis na anonyme@work@seznam.cz.Ale musi to pockat tak 2 dny...
Radi
Saturday 06 November 2010 - 11:00:29 Citovat
Host
Zdravím. Tak dneska jsem skoušel zapalovací modul z jiné vektry a válec nejede. Tak to asi vypadá na ten ventil. Příští víkend se do toho pustím. Jen bych potřeboval poradit z rozvodama,jak se přesně nastavují. Ozubené kola vím,na značky,ale na vačce není žádná značka a ani v knížce tam nic nepíšou. Jen o rozvodových kolech. Díky za rady.
Jiřik
Saturday 06 November 2010 - 20:16:36 Citovat
Host
Kdo se to tady vsadil? A co říkal Jiřik? (ner!
Hele nečetl jsem to vlákno celé, ale pokud jsi neměřil tlaky, změř to, ať jseš si jistej než budeš tu hlavu sundavat.
Radi
Monday 08 November 2010 - 18:44:24 Citovat
Host
Tlaky skusím změřit,než sundám hlavu. To už mě taky napadlo,ale není čas. Auto je deně v provozu a bez něj sem jak bez nohy. O víkendu to skusím,ale teď už neznám jinou možnost než ten ventil. Tak uvidíme.
dada
Monday 08 November 2010 - 21:11:29 Citovat
Host
denně v provozu? s nepálícím válcem? hmmm to si katalyzátor pomlaskává

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1626 sec,0.1310 z toho dotazů.