• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
chybí mi fén?!
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lukáą
Wednesday 30 March 2005 - 18:05:46
Host
Potom, co jsem vymetl vąechny díry ve městě, jsem se chtěl podívat jak jsem s tím zacvičil a jak jsem při neustálám kur*ování na silničáře a mou neąikovnost vyhýbat se dírám za plného provozu při 40km/h otevřel habnu a díval se do motoru, tak jsem si vzpomněl, ľe se tu pořád mele o zvuku ventilátoru - fénu - při studeném motoru, který přisává teplý vzduch kvůli zahřátí katu. Tak jsem si řekl, ľe ho najdu ... takľe nádrľku na ostřik skel jsem naąel .... jdu nahoru ...a nádrľka na chladící kapalinu ..a mezi tím prázdno..naąel jsem dva ąrouby trčící z blatníku do motoru..mez nimi díra na větrák, ale ľádné kabely, hadice, hubice, vymeteno, čisto prázdno...a tak se ptám. Je u X20XEV normální, ľe to nemá sekundární přisávání vzduchu za studena???
riwal
Wednesday 30 March 2005 - 19:03:37
Host
Tak u Omegy nevim, ale VeBe to má.
Lukáą
Wednesday 30 March 2005 - 19:10:54
Host
Riwi ... no vidíą to a já to nemám. Kalit na to, ne, co myslíą?
riwal
Wednesday 30 March 2005 - 19:45:50
Host
Já jsem nikdy neviděl uspořádání motoru X20XEV v Omeze, takľe těľko můľu radit, ale ve VeBe to je před pravým podběhem (připohledu zepředu) na boku taková plochá, kruhová, plastová, černá věc přeipevněná svisle.


[ Upraveno St bře 30 2005, 07:46 ]
Lukáą
Wednesday 30 March 2005 - 20:15:42
Host
jeľiąi kristééééééééééé, zabijte měěěěěěěěěěě. Pfffffffffffffff, já jak chodím do fora přes nejaktuálnějąí přispěvky, tak jsem si nevąiml, ľe jsem Omeze. Jeeeeeeeeeee. No jistě, ľe se jedná o Vectru. Hej, uľ mě někdo zastřelte, bo to uľ není moľné.
nomike
Thursday 31 March 2005 - 19:11:56
Host
Já jsem ten vysyvač vyhodil. Nenaąel jsem pro něj jiný význam, neľ ľe to je daląí zbytečnost, co se můľe pokazit. A taky pokazila.
riwal
Thursday 31 March 2005 - 19:47:37
Host
No ale pomáhá to při studenym motoru, takľe Lukáąi jestli to tam nemáą, tak se někdo zachoval jako nomike.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1315 sec,0.1073 z toho dotazů.