• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jednotka Multimetru kde?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Milan935
Saturday 22 May 2010 - 11:29:05 Citovat
Host
Zdravim,

U Opel Combo C resim dodatecnou montaz prednich mlhovych svetlometu. elektroinstalace od relatka do narazniku vede, mam i novou spinacku svetel se spinacem prednich mlhovek, ale bohuzel jsem zjistil, ze v konektoru k teto spinacce chybi vodic od pinu prednich mlhovek. Moje otazka je, kde v tomto aute je umistena jednotka MULTIMETRU, kam by tento tento chybejici vodic mel byt priveden. Diky

Milan
Milan935
Saturday 22 May 2010 - 14:51:09 Citovat
Host
Pardon oprava, je to MULTITIMER.

Milan
Martas
Saturday 22 May 2010 - 16:43:28 Citovat
Host
Multitimetrem je vybavena pouze Vectra B, nicmene ty se zrejme ptas na Ridici jednotku karoserie a ta je umistena v motorovem prostoru spolecne se spoustou relatek.

[ Upraveno Saturday 22 May 2010 - 17:03:27 ]
Milan935
Saturday 22 May 2010 - 16:53:09 Citovat
Host
Ten multitimer jsem vykoukal z elektrickeho schematu pro VB, tak jsem predpokladal, ze koncepce ma u vsech aut opel stejne. Ok, pujdu po ty ridici jednotce.
Milan935
Saturday 04 December 2010 - 14:30:27 Citovat
Host
Takze dodatecna instalace mlhovek je hotova. Bylo pouze potreba natahnout drat ze spinacky svetel na pin ridici jednotky karoserie. O jaky pin se jednalo jsem zjistil z TIS2000. Signalizace zapnutych mlhovek se mi ale nezobrazuje na prisrojovce. Bud tam neni zarovka, nebo to mozna neni nekde aktivovany, to uz nevim jak funguje...
Martas
Saturday 04 December 2010 - 19:39:40 Citovat
Host
Pokud tam mlhovky nebyly tak v pristrojovce neni zarovka v prislusne pozici.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2432 sec,0.2117 z toho dotazů.