• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadní náprava
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Gurun
Sunday 27 March 2005 - 20:25:44
Host
Na podzim jsem na své VeBe98 caravan vyměnil loľiska a tlumiče. Pak jsem přezul na zimu a měl za to ľe ten hluk ze zadu je díky těm gumám, ten hukot je pořád horąí a navíc jsem si vąiml, ľe to seľralo gumu ( nepravidelně sjetá). Můľe mít ty výměna vliv na geometrii, nebo čím by to mohlo být ?? Přiznávám, ľe jsem tam měl vzadu nějaké tlumiče s dofukováním a dal jsem tam klasické MONROE, které byly taky určené na caravan.
K_P
Sunday 27 March 2005 - 23:34:54
Host
Monroe uľ nejsou Monroe, kvalita těchto tlumičů ąla poslední dobou hodně dolů. Co tam máą za značku pneu a jak jsou nepravidelně sjeté?
NIO
Monday 28 March 2005 - 08:07:51
Host
vymena tebou popsanych veci nema na geometrii zadny vliv, nebot se nehybe prednastavenyma hodnotama.
to ze to zere gumy, muzou mit za nasledek nevhodne pouzite tlumice.
Anonymní
Monday 28 March 2005 - 08:42:12
Host
Winter Continental - to jako chcete říct, ľe si k nějakým pneu, musím kupovat utčitý typ tlumičů

poměr leva prava strana jedne pneu není sjetá stejně

stal se z něj celkem sluąný traktor, celkem ostuda někoho svézt, zvláą» kdyľ uľ si toho vąimla manľelka(vlastní) a snaľí se hledat příčinu
Gurun
Monday 28 March 2005 - 08:45:45
Host
nepodepsal jsem se - omlouvám se
K_P
Monday 28 March 2005 - 10:48:03
Host
Myslel jsem na pneu, ale Conti zřejmě TS790 nebo TS810 patří mezi ąpičku. Určitě není potřeba k některým pneu vybírat zvláątní tlumiče. Ale při výběru tlumičů je potřeba brát ohled na vhodnost, ale i na značku. Třeba Sachs dodavatel do první výbavy i pro náhradní potřebu = vysoká kvalita, 3 roky záruka nebo 100 000km.

2 NIO
Nepravidelné sjetí - odklon kola?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1697 sec,0.1283 z toho dotazů.