• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Problém s ABS
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
MATES
Friday 25 March 2005 - 22:07:13
Host
Mam VEBE 1,6 16v.Po ujetí několika km se rozsvítí kontrolka ABS a to přestane fungovat.Do té doby jde,ale projevuje se i při slabąím zabrľdění a na suché vozovce.Byl jsem ve 2 oplech,diagnostika vyhazuje chybu,u které jsou 2 moľnosti:a)problém brzd, b) řídící hydraulická jednotka.Elektroniku proměřili,je OK.Nechal jsem vyměnit brzd.destičky,stočit kotouče,vyměnit jednotku-problém nezmizel.U opla na mechanické prohlídce řekli,ľe brzdy jsou vperfektním stavu,uľ si nevědí rady.Zná někdo odpověd?Díky,jsem uľ zoufalej-MATES. PS:Můj mejl je Emailhyperlink text
NIO
Saturday 26 March 2005 - 08:15:59
Host
zavada je bud na cidle ABS, ma pretrzeny uvnitr kabelu dratek. nebo je zoxidovany konektor.
nebo je cidlo jine hodnoty, nebo ma velkou ci malou vzdalenost od generovaciho krouzku. nebo je krouzek vydny nebo praskyl a ma nekde vetsi roztec zubu.
Anonymní
Saturday 26 March 2005 - 15:30:06
Host
NIO85.160.86.58 napsal ...
zavada je bud na cidle ABS, ma pretrzeny uvnitr kabelu dratek. nebo je zoxidovany konektor.
nebo je cidlo jine hodnoty, nebo ma velkou ci malou vzdalenost od generovaciho krouzku. nebo je krouzek vydny nebo praskyl a ma nekde vetsi roztec zubu.

MATES
Saturday 26 March 2005 - 15:51:49
Host
Dík za radu,zkusím to.Někdo mi poslal mejla s otázkou,co to píąe za chybu.Nevím číslo té chyby,ale pod ním jsou 2 moľnosti 1)problém brzd a za 2) problém řídící hydraulické jednotky.Začli jsme brzdama.vyměnili mi destičky,stočili zadní kotouče,vpředu jsou skoro nový.Kdyľ to nepomohlo,vyměnili řídící jednotku-nic.Ve 2 Oplech si stím uľ nevědí rady,tvrdí,ľe se s tím jeątě nesetkali.Řekli,ľe brzdy jsou v perfektním stavu,elektronika a čidla OK.Akorát ty čidla mají pokaľdý jinou hodnotu.Můľe se to liąit a o kolik?Kdyľ se chyba vymaľe,ABS funguje i 40km.Pokud funguje,kromě bouchání do pedálu se ozývá takový divný zvuk,jako cinkání plechů.Je to slyąet jen,kdyľ jedu bez rádia a dělá to i kdyľ vůbec nebrzdím,ale jen někdy.Jakmile se ABS rozsvítí a přestane fungovat,zvuk zmizí a auto i líp brzdí.Mám ho teprve 2 měsíce,je to dovoz z Německa se servisní kníľkou,nebourané(aspon doufám,u Opla to potvrdili).Naątěstí jsem na to dostal půl roku záruku,takľe to nefinancuju já,ale ątve mě to,jsem furt bez auta a nikdo neví,co stím.Mám jeątě 1 dotaz.Kolik stojí zámek na zpátečku a je to aspon k čemu?Musí být origoą?Mám jen imobilizér v klíči.Díky za radu -Mates _rendek
Dallas
Saturday 26 March 2005 - 20:27:49
Host
2Mates:Ten mail jsem Ti poslal ja a taky jsem cekal ze mi na neho odpovis,ale to uz je jedno.
1,Popis chyby je dost dulezity
2,v kterem Opelu se v tom hrabali?
Anonymní
Sunday 27 March 2005 - 16:03:53
Host
Hrabali se v tom v Jihlavě a ve Velkém Meziříčí.Já bych ti na ten mejl odpověděl,ale nebyla tam mejlová adresa,jen opelclubrenbau.Na to to neąlo odeslat.Mates
Dallas
Sunday 27 March 2005 - 16:26:27
Host
Zajimaly me ty chybove kody,ale jinak souhlasim s Nio.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2748 sec,0.2320 z toho dotazů.