• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Listy omega B
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
steve
Monday 08 March 2010 - 07:28:48 Citovat
Vectra GTS
Uživatel #1288
Registrován: Tuesday 16 October 2007 - 23:29:05
Příspěvků: 555
Ty originály jsou určitě i s železem,stejně jako u VeBe,to je slabost,právě ve spojení toho železa a plastu.
Zkus tady kontaktovat Odkaz to je Legiho kamarád od nás z Plzně,možná by něco vyštrachal,náky Omegy tam má.

Opel Vectra B 2.2DTI 16V SPORT -Prodáno
Opel Astra G 1.6 16V Sportive,3dv. přítulkyně-prodáno
Opel Vectra B 1,6 16V hatchback -Prodáno

Opel Vectra GTS OPC Line 2,2 DTi16v-prodano
Opel Astra Twin top 1,8 16v 103kW Cosmo-prodano
Opel Insignia 2.0cdti,Cosmo ST-prodano
Opel Vectra C OPC 2.8 V6 Turbo 225kW-prodano
Opel Astra J OPC 2015
Opel Insignia A OPC 2014
Opel Astra G Bertone 2000
Sup
Monday 08 March 2010 - 17:02:55 Citovat
Uživatel #1465
Registrován: Friday 04 April 2008 - 01:01:29
Příspěvků: 233
freez: jj, plejtvák začíná vypadat jak hezká zahrádka. Začal kvést už zhruba před 2 lety, ale teprve letošní zima ty květenství pořádně zviditelnila. Řešení je naplánováno, záleží jak bude naplněn příslib, který jsem dostal na podzim.

Sup je trpělivý pták.
Plejtvák (Omega B car X25XE)
Stříbrná Sršeň (FIAT Ducato 3.0 D Multijet Modular)
JAK JSEM NA TOM JÁ

A JAK JSME NA TOM SPOLEČNĚ
MV6
Tuesday 09 March 2010 - 14:25:08 Citovat
Host
freez napsal ...

Tyhle lišty mají v metráži i v autokelly a dokonce několik šířek, mají to tam v metráži na kotoučích jak psal Sup.

Ps: Jardo hele koukám že jaro je za dveřma, plejtvák nám už drobet rozkvetl že !!(a)



No tak to si mě teď dostal, protože dělám v autokelly a ani nevím že ty lišty prodáváme na metráž
freez
Tuesday 09 March 2010 - 18:03:21 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Kdybych tam o to nezakopl asi bych to taky nevěděl !!(a) bylo to v prodejně v Sokolově.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
MV6
Tuesday 09 March 2010 - 18:08:58 Citovat
Host
Já sice dělám v ostravě ale i tak, ani newím kde bych to měl v systému hledat a to tam dělám už ňáký ten pátek __;)
freez
Tuesday 09 March 2010 - 20:15:10 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Osobně si myslím že to je v univerzálních dílech a nebo to taky může být sortiment mimo objednávkový systém , kdo ví mají tam v regále v rohu prodejny kotouče a asi tak dvě nebo tři tloušťky a jedna má i ten stříbrnej proužek.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
JardaB
Tuesday 09 March 2010 - 20:33:32 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Taky bych tipoval, ze to prodavaji treba ve vlastni reziji nebo uplne bokem, tohle bych spis hledal v tuning shopech teda...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
MV6
Tuesday 09 March 2010 - 23:24:38 Citovat
Host
Určitě to mají odněkud externě, na to vsadím krk , Nikde jsem to nenašel na e-shopu. A navíc pobočky si můžou zvolit ňáký doplňkový prodej příslušenství.
Martin
Sunday 20 March 2011 - 08:16:34 Citovat
Host
Zdarec tak jen přidám moji zkušenost. Začala mi odpadávat spolujezdcova lišta. No a cena nové je vážně vysoká. Z toho důvodu že totálně zrezivěl plech pod plastem a po několika marných pokusech o přilepení, jsem nastřihal nový podle plastové lišty natřel, nalepil jsem na něj oboustranou lepící pásku a plast k plechu přilepil tekutýma hřebíkama na dveřích oddělal ty plastové čudly protože jsem na plechu nedělal prolis místo toho jen vysekal takové malé jazýčky pro plastovou lištu a kupodivu to zatím půl roku drží. Ale co mi nedrželo před tím jsou ty štítky s označením výbavy v tom plastu. Tak bych se chtěl zeptat nemáte je někdo 2x?
wisastar
Sunday 20 March 2011 - 12:20:31 Citovat
Host
Martin napsal ...

Zdarec tak jen přidám moji zkušenost. Začala mi odpadávat spolujezdcova lišta. No a cena nové je vážně vysoká. Z toho důvodu že totálně zrezivěl plech pod plastem a po několika marných pokusech o přilepení, jsem nastřihal nový podle plastové lišty natřel, nalepil jsem na něj oboustranou lepící pásku a plast k plechu přilepil tekutýma hřebíkama na dveřích oddělal ty plastové čudly protože jsem na plechu nedělal prolis místo toho jen vysekal takové malé jazýčky pro plastovou lištu a kupodivu to zatím půl roku drží. Ale co mi nedrželo před tím jsou ty štítky s označením výbavy v tom plastu. Tak bych se chtěl zeptat nemáte je někdo 2x?


ozvy se mi na Email mam tu cely pekny listy a v nich urcite jsou.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1469 sec,0.1114 z toho dotazů.