• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Tlumiče na Vebe
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vaąek
Wednesday 30 March 2005 - 21:51:27
Host
Tak jsem poslal mejla do Autosalonu Plzeň, pobočka Klatovy a odpověď je:" Nabídka rychlý servis opel platí i v naąem servisu, nabídka je momentálně časově neomezená a cena 1730,-Kč je za oba tlumiče včetně práce."
duąis
Thursday 31 March 2005 - 11:46:16
Host
Nazdárek!Tak já nevím zda mám tlumiče vymlácené,ale volal jsem do nejbliľąího servisu APEL - ZLÍN a tam říkali,ľe nabídka také platí,tzn. 1730Kč včetně práce a to za oba tlumiče.Jenľe já bych je potřeboval nejspíą přeměřit abych třeba nevyměňoval tlumiče jen tak.Cena za proměření 390Kč.Mám do toho jít nebo se to dá zjistit nějak jinak.Mláítit to nemlátí - jen se mi zdá,ľe o proti jinému autu v zatíľení s emi to víc na zadu houpe,tak nevím.Jaký máte na to názor vy?
Mike
Thursday 31 March 2005 - 17:35:26
Host
Ten test tlumičů je určitě potřebnej, ale jestli to mlátí, tak to asi bude potřeba vyměnit. A ta cena zas neni tak ąpatná.
Já si nechával testovat tlumiče loni při akci, takľe to bylo zadara
No a napsalo mi to, ľe výsledek přední nápravy je velmi komfortní, zadní dobrý...
AF 1,7DTL 1995 / 256tkm
opel.vectra
Thursday 31 March 2005 - 18:41:06
Host
Jak bych to řekl. Jestli máą na autě najeto víc jak 100 tkm a máą tam původní tlumiče, tak počítej, ľe budou v dobrém případě na 60% a za tu cenu bych je vyměnil i po dvou aľ třech letech provozu.
riwal
Thursday 31 March 2005 - 18:46:18
Host
Straąně záleľí na tom kde to auto jezdilo. Test tlumičů neni nic drahýho, takľe neľ do toho budeą cpát prachy, tak je nech otestovat.
opel.vectra
Thursday 31 March 2005 - 18:51:23
Host
Riwi, souhlasím s Tebou, ale pořád jsem přesvědčen o tom, ľe kdyľ se vymění, tak se tím nic nezkazí, v tom se snad shodnem, ne?
riwal
Thursday 31 March 2005 - 18:56:15
Host
Určitě, v tom neodporuju, ale tlumiče fungující na 80% není třeba měnit, tak dopadnou nový po půl roce. Já to řeąim tak, ľe kdyľ mi začne auto odskakovat v zatáčkách, tak mám problém, jinak to neřeąim, pokud říznu zatáčku a auto sedí, je to v pohodě.
opel.vectra
Thursday 31 March 2005 - 19:00:07
Host
SPíą jsem to směřoval na ten dotaz tak, ľe jestli tam ty tlumiče jsou dlouho a nezdá se mu hlučnost nebo to ja to auto sedí, tak mi připadá ąkoda vyhazovat peníze za diagnostiku, ale ve finále ta cena je ta dobrá, ľe se to pořád vyplatí i s tou diagnostikou a to ti musím dát za pravdu.
Aka
Thursday 31 March 2005 - 19:07:05
Host
Jo, v tom servisu mi řekli, ľe jak vyměním vąechny tlumiče, tak by to chtělo udělat geometrii, ale ľe ta tam u nich stojí tuąím 1.600,-?!

Je to fakt potřeba? A nevíte v Praze nebo v okolí Mělníka o něčem levnějąím, ale spolehlivém ? (servis, kde mi udělají tu geometrii).
riwal
Thursday 31 March 2005 - 19:08:02
Host
No vono je to vo tom, ľe sposta lidí si myslí, ľe tlumiče zajią»ují komfort jízdy a kdyľ jim to drncá, tak si myslej, ľe jsou tlumiče pryč. Tlumič tlumí pérování aby kolo mělo ideální styk s vozovkou, takľe pokud někdo má pocit, ľe má tlumiče v pr, tak buď si je vyzkouąí sám nebo na diagnostiku, kterou třeba auto Stangl dělá zadarmo, neľ vyhazovat prachy. Dneąní tlumiče vydrľej poměrně hodně. Samo ne v Praze.
Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2057 sec,0.1598 z toho dotazů.