• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega B světlomety
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Shiny
Tuesday 22 March 2005 - 19:53:03
Host
Zdravím Omegáky. Mám problém se světlala nejsou slepé ale stejně prdlajs svítí. Co s tím? Někdo radí nějaké světla s čočkou a někdo xenony. Já myslím, ľe xenony tam asi jen tak nepujdou a s tou čočkou nevím co to je. Jeden servis mně řekl, ľe to stejně nepomuľe, ľe Omegy ąpatně svítí vąechny.
Anonymní
Wednesday 30 March 2005 - 17:48:54
Host
Ty xenony by tam ąli určitě,akorát to bude troąku draľąí.Zkus se třeba kouknout na Odkaz do kategorie VZKAZY napią svůj problém.Do hlavičky napią PRO XENONMANA.Je to chlapík,který se montáľí xenonů zabývá. Red_Dwarf
Red_Dwarf
Wednesday 30 March 2005 - 17:49:55
Host
Sorry za chyby.Xenony ąlY samozřejmě
Anonymní
Friday 08 April 2005 - 20:49:05
Host
Myslím, ľe tenhle problém se dá vyřeąit dočasně i 100W ľárovkami.Svítí prakticky stejně jako xenony.Uľ sem čet hodně názorů, ľe vypalují paraboly (slepnou) ale zatím sem to neviděl v praxi a mám pocit, ľe naprostá destrukce paraboly 100W ľárovkou trvá třeba i několik let. Svítí fakt pěkně.Já mám v Omeze A jen 55W silver line od Osramu které jsou drahé jako prase, ale taky svítí fajn.Jinak seľeneą obojí na Odkaz
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1551 sec,0.1192 z toho dotazů.