• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zafira 2,0dti16v brzdy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vasek
Saturday 29 August 2009 - 20:20:17 Citovat
Host
Zdravim vsechny mam takovy problem na sve zafire. po seslapnuti brzdoveho pedalu se pedal propada az na podlahu a skoro teda vubec to nebrzdi.Az na podruhy a to taky neni nic moc musim poradne seslapnout brzdu ale neni to ono. Kapalina se neztraci. Po odvzdusneni je to stejne. Dik za rady
Martas
Saturday 29 August 2009 - 21:19:11 Citovat
Host
Zkus vyslapat brzdu bez pustenyho motoru, driz pak nahore ?

A u spustenyh motoru se podivej do nadobky s brzdovkou, nejsou tam bubliny ?
vasek
Sunday 30 August 2009 - 07:40:12 Citovat
Host
Bez zapnutyho motoru drzi po naslapani nahore.
Vasek
Sunday 30 August 2009 - 18:57:46 Citovat
Host
Zdravim omluvam se za rani zmatky.Tak po prichodu do auta se pedal propadne nazem a po startu a naslapani a drzeni pedalu se propada k podlaze. Pri jizde auto brzdi az na druhe slapnuti ale po vynalozeni hodne velke sily. Jinak pri nastartovanem motoru bublinky v nadrzce na brzdovku nejsou. Dik za rady vasek
Martas
Sunday 30 August 2009 - 19:01:35 Citovat
Host
No tak jestli to po naslapani bez pustenyho motoru nedrzi nahore tak je spatnej brzdovej valec .....
Vasek
Sunday 30 August 2009 - 19:16:49 Citovat
Host
Tak to je v pr.... Je mozny ze by seto stalo po zasroubovani zadnich celisti pri vymene dsticek jebo je to dalsi bolest oplu.Zdalo se me ze se pedal propada uz delsi dobu pak auto dlouho stalo. apotom byly kotouce tak zrzavy ze jsem je nechal obrousit a vratil zpet a po vsech tech operacich to bylo tak jak jsem psal dik Vasek
freez
Sunday 30 August 2009 - 21:03:00 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Jo tak to ti odešel brzdovej válec, nemoc opelů to není a ani si ho ničím nemohl rozbít a to postupné jakoby propadání to je právě první náznak toho, že ti brzo odejde. Podobně mi odešel spojkovej válec.
Těžko říct jestli by se to dalo ještě zachránit, myslím ale že asi ne když vůbec neudrží tlak bude asi po smrti. Ale zas to snad taková tragédie nebude ne, stojí od 1700 do asi 3000 podle toho jakej koupíš.



[ Upraveno Sunday 30 August 2009 - 21:08:09 ]

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
vasek
Tuesday 08 September 2009 - 20:56:55 Citovat
Host
Tak to jo cenu uz jsem zjistoval. Ale jeste jsem se chtel optat zda by slo jem vymenit streva.daji se koupit v kelly a nestoji tolik jako celej kus dikes

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1632 sec,0.1285 z toho dotazů.