• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ovládání Digiklimy u OB
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Fugaz
Thursday 20 August 2009 - 14:38:54 Citovat
Host
Zdravím všechny z OCR. Mám omegu b s digiklimou a nemám k ní návod. Našel jsem ho tady ale jen na B z roku 94 (kdy se ještì digi nemontovala) nebo C (kdu už vypadala úplnì jinak).

No a mùj problém spoèívá v tom, že nevím jak se teploty pro øidièe a spolujezce sluèují. Je fajn že si mùže spolujezdec nastavit jinou teplotu než já, jenomže když pak jedu sám, musím nastavovat aj jeho teplotu podle té moji. jiak mi to tøeba zbyteène topí napravo a chladí na levé stranì. Jinak teplota pro zadní cestující se øídí teplotou, kterou si nastaví øidiè. Teploty se mi slouèí (a teda ovládám obì pouze mím levím ovladaèem) až když se odpojí baterie.
mates
Thursday 20 August 2009 - 15:31:43 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Zkus za chodu motoru nastavit stejné hodnoty pro sebe i spolujezdce, pak zdechni auto, znova nastartuj a měly by jít obě stejně dle levého (u řidiče) ovladače. Aspoň u mě to tak funguje.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Legend
Thursday 20 August 2009 - 16:25:49 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Teploty se sloučí, když se vypne zapalování. Ale řekl bych, že je ještě potřeba mít před vypnutím zapalování nastavené stejné teploty na obou stranách, jinak to zůstane nastavené tak jak to bylo a bude se to nadále regulovat každé zvlášť. Obdobně to má i OC, tam se akorát točí kolečkama, nemačkají se tlačítka.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
Fugaz
Thursday 20 August 2009 - 18:17:28 Citovat
Host
Diky moc za odpovedi. Skoda ze na to neexistuje nejaka kombinace dvou tlacitek nabo tak nejak. Myslim ze alfaromeo ma na to tlacitko "mono" tym se to slouci.

Neva vyskousim to takhle. Jnak mne dokaze posilat uplne studenej vzduch na jadnu stranu a uplne horkej na stranu druhou (nekteri tady myslim psali ze neciti prilis velkej rozdil mezi teplotami), na druhou stranu moc velkej taplotnej rozdil asi nikomu neprospeje.

Jinak jeste jednou dik za tak rychlou odpoved. Uz jsem se tady mnoha vecem priucil (treba zavirani oken dalkovym ovladacem nebo cisteni skrtici klapky a krokace). Myslim ze na lepsi forum podobneho zamereni jsem este nenarazil, proto vsem co tady prispivate preji hodne zdaru a mnoho mnoho stastne ujetych kilometru.
Kuba1985
Thursday 20 August 2009 - 19:06:12 Citovat
Host
Na OC když se zmáčke tlačítko nastavování teploty tak zmizí teplota u spolujezdce a ovládá se to od řidiče,ale u OB to je vzhledem k tlačítkům asi jinak.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2119 sec,0.1746 z toho dotazů.