• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
červeně podsvícené ručičky????
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Michal
Wednesday 06 May 2009 - 09:34:00 Citovat
Host
Myslíte, že by to šlo udělat máte to někdo : Mám komplet modré podsvícení vzhled se zlepsil tak o 200% ale pořád to není úplně ono chtělo by to červené ručičky už jsem to měl rozdělaný několikrát zkoumal jak na to ale moc mě toho nenapadlo snad jen tam nějak podšoupnout smd diody ale inspirace by se hodila .
Jerry
Wednesday 06 May 2009 - 10:33:52 Citovat
Jerry

Uživatel #596
Registrován: Monday 30 January 2006 - 05:26:15
Příspěvků: 782
Bylo by potřeba vědět z čeho tu ručičku máš.
Jinak se to dělá z plexi a to tak, že kde je naleštěné tam světlo vede ale není vidět.
Tak že pokud budeš chtít aby byla vidět po celé délce tak ji musíš mirně zkosit a zmatnit po celé délce.
Pokud zmatníš jen konec bude ti svítit jen konec.
Ledku stačí dát někam k osičce. Pozor mělo by to být z jednoho kusu.

Jerry

Omega C Caravan 2,5 DTI, Calibra 2.0 16V (110), Vectra C 2.2 DTI dříve Omega B Caravan 2.0 8V, Omega B Caravan 2.0 16V Ecotec, Vectra A/B 1.8 16V, Ford Scorpio 2.0, Škoda 110, Škoda 1000, Fiat 128
Michal
Wednesday 06 May 2009 - 10:40:16 Citovat
Host
Asi jsem zapoměl že se jedná o originální ručičky budíků omega B tudíž nic vyrábět nebudu šlo mi spíše o to jestli už to někdo zkoušel protože právě u té osičky je ku..... málo místa
Tomin
Wednesday 06 May 2009 - 11:18:16 Citovat
Host
A jak se do te rucicky injektuje to svetlo ted ?
S malyma smd ledkama snad nebude problem, ne ?
Mas nejaky fotky ?
Michal
Wednesday 06 May 2009 - 12:30:56 Citovat
Host
No fotky nejsou problem udelat akorat je sem nemuzu vkladat musel bych nekoho poprosit. Ted se tam to svetlo dostava pres svetlovody ktere jsou spolecne pro cely budik .Nejlepsi by ted byl tyto svetlovody nejak citlive poskodit u osicek rucicek aby se tam modreho svetla dostalo co nejmene pred chvili jsem koupil smd ledky je tam problem ze jsou o neco mene svitive zase a to o dost Nevite Tam je prave nejvetsi problem tu rucicky sundat aby byl lepsi pristup mam z toho strach v kmize jak na to se pise ze kdyz se clovek dotkne rukou rucicek muze to cele vyhodit ale to neni pravda dokonce jsem pri manipulaci minule omylem posunul rucicku rychlomeru na 10km /h a nesla vratit zpatka ale kdyz jsem to napojil zpet do auta rucicka se sama srovnala a vsechno je ok zkusim tedy ty sms cka hodit primo pod uchyceni rucicek tak aby svitil primo do rucicek treba to bude fungovat co jsem videl tady na foru podsviceni nikdo rucicky nemel odlisne od ostatniho podsviceni.
Anonymní
Wednesday 06 May 2009 - 13:01:46 Citovat
Host
jo jen do toho mne se treba libi cerveny budiki a modry rucicky nebo bile budiki a cervene rucicky
Tomin
Wednesday 06 May 2009 - 13:52:05 Citovat
Host
Ad poskodit - "poskodit" cestu svetla do rucicek muzes nedestruktivne cernou barvou. _;
(A prosimte, zacni pouzivat tecky, carky a velka pismena. Tohle se neda cist.)

[ Upraveno Wednesday 06 May 2009 - 15:42:06 ]
qpc
Wednesday 06 May 2009 - 15:25:24 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
děláš z toho VW ?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Leon
Wednesday 06 May 2009 - 21:40:33 Citovat
Host
Taky jsem to chtěl absolvovat (ner! ,protože se mě žluté podsvícení zamlouvá a jenom ty ručičky chci v červeném provedení !frr .Dají se koupit modelářské barvy (třeba na světla modelů aut) cca 80,- !!(a) a jenom si s tím pohrát,ty barvy jsou samozřejmě průhledné.Kamarád to dělal červeným lakem na nehty a nevypadá to špatně,akorát to udělal celý a to už není ono.. !buch
Michal
Thursday 07 May 2009 - 10:34:01 Citovat
Host
Tak dve ručičky už mám až to bude celé dodám foto moc se mi to zamlouvá tou barvou ale nevyřeším můj problém bude to červený jen ve dne já chci aby to svítilo červeně v noci ?:!:

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1689 sec,0.1335 z toho dotazů.