• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mračítka přes světla
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jirka11
Tuesday 17 March 2009 - 11:01:33 Citovat
Host
Ahoj opláci, mám opela tigru 96 a píši do této poradny proto abych se dočkal rychlejší odpovědi.
Chci si dát zpět na tigru mračítka na přední světla, myslíte že s tím budu mít problémy přikontrole policie?U STK jsem si je musel odlepit, byl jsem k tomu nucen jinak bych neudělal STK:-( Myslíte že když mi budou zakrývat především dálkové světla mohu s tím mít problémy při kontrole policie?
Děkuji
legionar
Tuesday 17 March 2009 - 11:09:09 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
Zdary
Záleží na jakého poldu narazíš. U někoho ti to asi projde ale spíše bych řekl, že to neprojde pokud nebudeš mít atest. Zjistil jsem, že policie docela po tuningu jde a když staví mě tak mám hodně co vysvětlovat a hlavně chtějí vydět na vše papír.



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
qpc
Tuesday 17 March 2009 - 14:42:45 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
No,ty ,co maj homologaci,tak světla nezakrývaj,píšeš že ti krejou část dálkových světel,obával bych se té pokuty Nebo tě to nechaj sundat,protože to máš nezpůsobilé..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Jirka11
Wednesday 18 March 2009 - 09:57:59 Citovat
Host
Jasně chápu, ale stejně když dálkové přes den stejně nepoužívám a chytnou mě přes den tak si ale s tejně myslím, že je to nesmysl aby mě za to pokutovali...Ne???
legionar
Wednesday 18 March 2009 - 11:19:05 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
nebudou rozlišovat, jestli mračítko sloní jen kousek nebo půl světla. Nemáš ates, máš problém to je jejich moto.



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
Sirius
Sunday 22 March 2009 - 12:45:42 Citovat
Host
Ja sem dal mračítka na Vectru B a uz me staveli i policajti a koukali na to a nic, na STK taky bez problemu, bal sem se toho dost az me prekvapilo ze nikde problem, je teda fakt ze ty mracitka sou (co se vyrabej na VB od mattiga) tak dobre reseny ze zakryjou jenom takovou tu horni cast, ktera nema vliv na funkci, takze i kdyz zajede s tim merakem pred svetlomet tak nic nesteluje a rekne ok.
qpc
Sunday 22 March 2009 - 17:41:19 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Sirius napsal ...

Ja sem dal mračítka na Vectru B a uz me staveli i policajti a koukali na to a nic, na STK taky bez problemu, bal sem se toho dost az me prekvapilo ze nikde problem, je teda fakt ze ty mracitka sou (co se vyrabej na VB od mattiga) tak dobre reseny ze zakryjou jenom takovou tu horni cast, ktera nema vliv na funkci, takze i kdyz zajede s tim merakem pred svetlomet tak nic nesteluje a rekne ok.


jo,tyhle ale neloněj žádnej světlomet..


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1542 sec,0.1176 z toho dotazů.