• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
el. zrcatka Vectra B
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
host
Monday 02 February 2009 - 11:31:44 Citovat
Host
Ahoj mam problem, vlastnim vectru B s motorem X20DTH a vymenil jsem manualni zrcatka za el. vyhrivana a dostaj jsem od kamarada z calibry ovladaci spinac na zrcatka a kdyz jsem je zapojil do pripravenych konektoru tak nic !!! pojistky jsou vsechny dobre! Nakonec jsem privedl do toho vypinace proud odjinud a jde me aspon u ridice ale u spolujezdce ani tuk!!! Muze to byt tim vypinacem z calibry nebo je nekde neco spatne?? diky
Legend
Monday 02 February 2009 - 14:16:58 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Může být špatný spínač, nebo může mít jiné osazení vývodů, když je z Calibry, ne z VB. Zkusil bych Vectrácký spínač třeba z vrakoviště, ten by měl fungovat.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
host
Monday 02 February 2009 - 22:42:16 Citovat
Host
No ja sem to prizpusobyl na ten konektor na spinaci aby sel do toho origo ve dverich ale treba vubec tam nejde proud do konektoru co je ve dverich proste ani tuk !!! a pritom tam jsou pojistky to uz jsem kontroloval i relatko na vyhrivani zrcatek! do spinace z kalibry jsme privedl proud z nejaky pripravy co je taky v dverich jako na nejaky svetylko tak jsem to napichnul a jde aspon to levy! me to pripada jako kdyby byl nekde v palubce rozpojenej konektor ale to asi neni mozny treba nejde me prozkouset tu kosticku na zrcatka co je ve dveri u spolujezdce ke konektoru co je u toho ovladace u ridice to vypada jako kdyby to nebylo nekde natazeny v hlavnim svazku je to divny !!!
qpc
Tuesday 03 February 2009 - 10:02:47 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
tak to prozvon,že to leze jednou stranou neznamená,že na druhé to je taky a oboje to je spojené,pokud mezi tim má ještě něco být,těžko to tam hledat,když to nebylo ve výbavě,prostě je to na svazku a tim to končí..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Dan
Monday 09 February 2009 - 07:53:23 Citovat
Host
Caute , mam jeden maly dotaz , ohledne zrcatek , pred barakem mi nejakej dobrak vyloupnul zrcatko na Vectru B ... el. ovladane ...Viselo volne na kabelech ... pri pokusu dat jej zpet jsem se bal aby neprasklo ,je na to nejaky figl ci postup , nebo jen hrubou silou ?? (na vnitrni strane zrcatka je takova jokoby koule a v zrcatku jako takovem je presne protikus ) Jen mi tam neslo zacvaknou
Dik
qpc
Monday 09 February 2009 - 08:59:44 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
TA KULIČKA PATŘÍ ZACVAKNOUT DO TOHO PROTIKUSU,MUSÍŠ TO ZACVAKNOUT TLAKEM NA ZRCÁTKO PŘESNĚ V TOM MÍSTĚ.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1349 sec,0.1027 z toho dotazů.