• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
central na do omega b
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
t.kretin
Tuesday 23 December 2008 - 20:14:24 Citovat
Host
pred pul rokem me namontovaly novy central na d o a prestal mi fungovat pres klic v zamku jde vse jak ma v pohode ale pres dalkovy ovladac jen otevru a nezavru a jen jse rozviti vystraha tod vse baterka je ok v ovladaci tak nevim jsem s toho cely nastvany a vrchol vrcholu je to ze jsem zlomil klicku u ricide jestli nekdo vi jak na to tak diky za rady..
Martas
Tuesday 23 December 2008 - 20:38:19 Citovat
Host
Co znamena novy central, ze tam vubec nebyl nebo byl nefunkcni a vymenil jsi ho ?
JOB
Tuesday 23 December 2008 - 20:38:55 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No jestli ti to dělali před půl rokem tak to reklamuj. Jinak těžko ti bude někdo něco radit ,nepíšeš co je to za dálkový ovládání.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Tuesday 23 December 2008 - 20:51:31 Citovat
Host
znacka nevim co je zac nemuzu dohledat papiry ze zacatku nesla jen prava strana u spolujezdce zamykat a ted nejde nic jen otevrit zavrit nee mel jsem tam namontovat ten jablotron ale ze stavajicim jsem byl jinac spokojen sel hodne na dalku vic nes original co tam byl myslim ze to bude v primaci tech radiovejch vln pac oba ovladace jdou stejne mozna by to pomohlo nejak restartovat na ovladaci jsou 3 tlacitka otevrit zavrit aten treti nevim co je...
Anonymní
Tuesday 23 December 2008 - 21:03:51 Citovat
Host
takze jedna jse o model dalkove ho ovladani SE-541
Anonymní
Tuesday 23 December 2008 - 21:18:10 Citovat
Host
mozek dalkoveho ovladani je napojen na pojistku ventilatoru topeni taka velika a mozno parkrat jsem ji odpojoval a zkrz to tak blbne..
JOB
Tuesday 23 December 2008 - 22:29:15 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No otázkou je jak to ty dotyční zapojili? Jestli to připojili přímo k originální řídící jednotce nebo původní jednotku vyřadili? Proč to nezkusíš reklamovat ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

dolik
Tuesday 23 December 2008 - 22:32:59 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

mozek dalkoveho ovladani je napojen na pojistku ventilatoru topeni taka velika a mozno parkrat jsem ji odpojoval a zkrz to tak blbne..

no ono budes mit asi zablokovanou vysilaci jednotku respektive vysilac ovladac urcite to chce provest synchronizaci zapneme klic do zapalovani ponechame zaply alwspon30sekund a zamkneme a odemkneme nebo naopak timto zpusobem provedeme naprogramovani jednotky a ponauceni nemackame ovladac mimo dosah signalu!!!timto to cele vznika kdyz pominu baterku v ovladaci pri vymene kde je to jasne na pojistku by to nemelo mit vliv
dolik
Tuesday 23 December 2008 - 22:35:18 Citovat
Host
JOB napsal ...

No otázkou je jak to ty dotyční zapojili? Jestli to připojili přímo k originální řídící jednotce nebo původní jednotku vyřadili? Proč to nezkusíš reklamovat ?

tento typ na na puvodni nejde urcite starou vyradily na beton
JOB
Tuesday 23 December 2008 - 22:42:30 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
dolik napsal ...

JOB napsal ...

No otázkou je jak to ty dotyční zapojili? Jestli to připojili přímo k originální řídící jednotce nebo původní jednotku vyřadili? Proč to nezkusíš reklamovat ?

tento typ na na puvodni nejde urcite starou vyradily na beton


Jde to ,prostě tou novou Ř.J ovládáš tu původní . Každopádně jestli tam vykuchali tu původní tak těžko soudit.

[ Upraveno Tuesday 23 December 2008 - 23:16:47 ]

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2064 sec,0.1549 z toho dotazů.