• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
opel corsa D - zadní mlhovky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Čenda
Wednesday 29 October 2008 - 11:29:30 Citovat
Host
dobrej, jsem nový èlen klubu. mám novou corsu a nesvítí mi pravá zadní mlhovka, pøesto že je tam žárovka a je v poøádku. volal jsem do servisu a øekli mi, že je to pouze optické vyvážení pro pøípad obrácené polohy volantu, kde prý musí svítit druhá strana. Jak to mate vy? nekecají?
Martas
Wednesday 29 October 2008 - 11:33:26 Citovat
Host
Tohle nesouvisi s Corsou !

Je normalni ze sviti jenom LEVA mlhovka resp. ta co je bliz ke stredu silnice.
freez
Wednesday 29 October 2008 - 13:37:05 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Ahoj Čendo je to tak jak píše Marťas, obě strany jsou vyrobeny a zapojeny tak aby se světla dala použít jak na normální tak na pravostranné řízení, tobě správně svítí levá mlhovka. Dříve se pravé zadní světlo v místě kde je mlhovka neosazovalo ani paticí jako tomu je např u Aster G, dnes pravděpodobně kvůli použitelnosti zadních lamp pro normální i pravostranné řízení jsou světla osazena paticí i žárovkou , ale nejsou zapojena. Můžeš si také nechat zapojit i druhou mlhovku, je to podle mě jen na domluvě se servisem, pokud je Corsa v záruce , nevím co ti na to řeknou, ale možná že to půjde. Opel používá vzadu vždy jen jednu mlhovku, ale už jsem viděl i Astry G kde svítily obě , jde to dodělat a někdo, komu se to prostě víc líbí to tak i dělá. Takže v tvém případě tě servis za nohu netahá

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1617 sec,0.1262 z toho dotazů.