• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Značkový servis Opel
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
K_P
Sunday 13 March 2005 - 15:42:13
Host
Jaké máte zkuąenosti? Kam dát svého miláčka do servisu?
Opel Plzeň - bída, včetně přístupu. Jel jsem tam, ľe slyąím divné zvuky od výfuku ( věděl jsem ľe jsou to výfukové svody u motoru a znal jsem jejich cenu ). Výsledek byl výfukové svody+katalyzátor = několikanásobně vyąąí cena!
Opel K.Vary jsem zatím nezkouąel. Má to nová firma, prodejce ©kody a Seatu. Tahle firma taky není zrovna moc vyhláąená kvalitou a přístupem. Tak váľně nevím kam do servisu. &|
Vasek
Sunday 13 March 2005 - 16:56:44
Host
Nevím odkud seą, ale já jezdím do Opelu do Klatov. Je to pobočka Plzně, ale lidi jsou tam v pohodě. Nemůľu si stěľovat (aľ na ty ceny - správný oplácký _legion), ale to je asi vąude. Příklad - chcípalo mi to jakmile jsem sundal nohu z plynu. Přijel jsem tam půl hoďky před zavíračkou a vyměnili mi napřed váhu, ta to nedělala, tak krokáč a váhu dali zpátky zase starou. Co bych jim dokázal, kdyby tam chtěli dát i tu váhu??
rumcajs
Sunday 13 March 2005 - 20:34:34
Host
a jake mate zkusenosti s Opel servisy v Praze nebo stredni Cechy? dk
Movistar
Sunday 13 March 2005 - 20:46:22
Host
Já jsem dal VeBe do Opelu Praha Modřany potřeboval jsem tam udělat pár věcí naúčtovali mi tam něco navíc.Kdyľ jsem si ąel pro auto tak jsem zjistil ľe mi to při umytí poąkrábali(kapotu).Takľe moje zkuąenost nic moc.Co zvládnu si udělám sám.
riwal
Sunday 13 March 2005 - 20:48:35
Host
Vąechny autorizáky jsou stejný, to neni jenom Opel, třeba Honda je podstatně horąí (vlastní zkuąenost). Chce si to najít servisek kde jsou ąikovný kluci a seľenou cokoliv, já vim, ľe se to snadno řiká a ľe já mám to ątěstí, ľe takovej servis s kámoąema mám, ale autorizák je potřeba jen v nejnutnějąí nouzi.
MZ
Wednesday 16 March 2005 - 16:48:09
Host
No ja jezdim do Opelu v Praze - Auto Staiger. Ale zalezi na tom, co chci vymenit. Davaji totiz na dily i praci 20% z ceny dolu.(plati pro vsechny opely r.v.2000 a starsi). Takze na neco se to vyplati.
Lib
Wednesday 16 March 2005 - 18:23:48
Host
tady v OL je Moto Morava, sveril bych jim leda anglicaka a to jeste v zamcene vitrine jen na podivani
Anonymní
Wednesday 16 March 2005 - 20:25:12
Host
Lib napsal ...
tady v OL je Moto Morava, sveril bych jim leda anglicaka a to jeste v zamcene vitrine jen na podivani


Tak so radsi necham kurvit nekde v garazi,nebo sam doma........
Anonymní
Wednesday 16 March 2005 - 20:37:19
Host
Zdravim,
pokud jde o někoho ąikovnýho na Oply v Plzni tak jedině Autoservis Josef Brand,dělá hlavně Oply a má i diagnostiku.Jinak moc ąikovnej a hlavně levnej chlapík
Anonymní
Wednesday 16 March 2005 - 20:41:16
Host
Anonymní194.212.138.212 napsal ...
Zdravim,
pokud jde o někoho ąikovnýho na Oply v Plzni tak jedině Autoservis Josef Brand,dělá hlavně Oply a má i diagnostiku.Jinak moc ąikovnej a hlavně levnej chlapík


Jakou ma diagnostiku???
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1853 sec,0.1489 z toho dotazů.