• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kde koupit kvalitni manzetu radici paky a brzdy?
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Sunday 24 August 2008 - 12:32:17 Citovat
Host
nevite, kde se da koupit kvalitni manzeta? Ty ruzne "tuning" modre a cervene jsou peknej hnus...

dival jsem se na polske Aukro, ale ti pisou, ze to neposilaji do CR...


je mi jasny, ze nebude tak levna, jako z Polska, ale o necem, za rozumnou cenu by jste nevedeli? na miru za 1500 se mi to nechce nechat delat
Martas
Sunday 24 August 2008 - 12:34:59 Citovat
Host
No je to vlastne jako vzdy, kdybys prohledas poradnu, nebo v tomto pripade i internet, urcite bys nasel kontakt na nejakeho calounika, ktery ti podle originalni (nebo i podle vlastnich sablon) usije jakou chces za par stovek.

Jeden z nich je treba zde Odkaz

Anonymní
Sunday 24 August 2008 - 15:44:56 Citovat
Host
mi napsal 2x 475kč... to si pro to raději zajedu do Polska __;
qpc
Sunday 24 August 2008 - 19:42:37 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Anonymní napsal ...

mi napsal 2x 475kč... to si pro to raději zajedu do Polska __;


..a tyolské jsou kvalitní nebo jen levné..?


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Martas
Sunday 24 August 2008 - 20:16:37 Citovat
Host
No tak jestli ti 950 korun za rucne site manzety z kuze pripada hodne tak to potom preji hodne stesti, aby ty levne z Polska nebyly tak kvalitni jako vetsina dilu co si lidi z Polska natahaj aby po pul roce kupovali jiny originalni (typicky vaha vzduchu).
Anonymní
Sunday 24 August 2008 - 21:04:34 Citovat
Host
je to imitace kuze, ale dat v prepoctu +-115kc +posta za komplet, je trochu jinde, nez litr u nas... a pochybuju, ze jsou "rucne site" protoze vvsechny jsou delane na sicim stroji

Odkaz
Anonymní
Sunday 24 August 2008 - 21:08:55 Citovat
Host
nebo tady Odkaz taky imitace kuze, ale muzete si ji navolit sami... na volantu zalezi, jestli je to kuze nebo ne, ale jak casto sahate na manzetu u rucni brzdy nebo radici paky? a za ty prachy je to dodne dobra nabidka
Martas
Sunday 24 August 2008 - 21:11:37 Citovat
Host
jj je to presne tak, jak rikas, je to imitace kuze, takze vlastne podobny nepatrny rozdil jako mezi Uherakem a Imitaci (dnes turisticky salam) ... Na prvni pohled to vypada podobne _;
JOB
Sunday 24 August 2008 - 21:23:24 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Anonymní napsal ...

je to imitace kuze, ale dat v prepoctu +-115kc +posta za komplet, je trochu jinde, nez litr u nas... a pochybuju, ze jsou "rucne site" protoze vvsechny jsou delane na sicim stroji

Odkaz


Sorry ale v nadpisu píšeš že scháníš kvalitní manžety, ale ty spíš chceš levný.Kluci ti tu jasně píšou že je rozdíl mezi kůží a napodobeninou kůže. Jinak na manžetu ředičky a ruční brzdy opravdu nešahám a přesto jsou potrhané,protože Opel nepoužívá zrovna kvalitní kůži.Takže než koupit nějakej šit tak si radši připlatím.Je to stejný jako s koberečkama,musel jsem si dvakrát koupit levný abych pochopil že je lepší si koupit kvalitní.

PS: Kde tam píšou ,že neposílaj do ČR?

[ Upraveno Sunday 24 August 2008 - 21:33:34 ]

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Sunday 24 August 2008 - 21:31:41 Citovat
Host
Na tu manzenu neni potreba sahat aby se "optrebovavala" protoze k jeji deformaci a tedy i opotrebeni dochazi kazdym prerazenim a zejmena u kozenky k tomu poskozeni dojde velmi brzy.

V tomto pripade plati Rothschildovo rceni ze nejsem tak bohaty, abych si kupoval levne veci.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2093 sec,0.1761 z toho dotazů.