• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér :: Re: Zápach benzínu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Kikan
Odeslal: Saturday 02 August 2008 - 17:38:43
Zdravím vás, pánové,
mám malý problém se Zafirou, který chci vyřešit. Když v autě jedu a mám zapnutou ventilaci, tak je vše v pohodě. Jakmile otevřu okno, je v autě cítit benzín. Připadá mi to, jako by šel zápach ze zadní vnitřní části auta. Opticky jsem auto kontroloval kvůly úniku benzínu, ale nic jsem nenašel. Když je motor vypnutý, nic cítit nejde. Nemáte někdo nějaký tip co s tím?
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Thursday 19 November 2009 - 19:41:44

tom astra g napsal ...

ahoj mužu se zeptat kde je ta hadička ?
mám ZAFIRU OPC a mám taky problém se zápachem přes ventilaci,při jízdě NIC,ale zastavím a smrad,po delší jízdě smrad zmizí, ale není to benzínový zápach,ale spálený olej. Po dlouhém pátrání jsem zjistil,že se za studena na turbu nahoře udělá kapička oleje která se po zahřátí začíná odpařovat,ale olej mi nemizí a to vubec. Spíš řeším to jak se to dostane až do kabiny přes ventlátor ???? Díky za jakoukoliv radu...

tom astra g
Odeslal: Thursday 19 November 2009 - 19:32:15

ahoj mužu se zeptat kde je ta hadička ?
Kikan
Odeslal: Monday 04 August 2008 - 19:53:58

Tak díky za tipy. Zkusím se na to podívat.
qpc
Odeslal: Sunday 03 August 2008 - 22:35:06

Přesně tak Martas,A Vectry a Kadetty smrděli odzadu,bylo tam bud netěsné podávací čerpadlo nebo podlahou procházející benzinová hadice.U Zafiry bych hledal něco podobného o čem jsem psal nebo to odvětrání..
Martas
Odeslal: Sunday 03 August 2008 - 20:28:53

Stejnej problem sem resil kdysi s VeA (karburatorova takze zadna nedobka s uhlim ...), smrdelo to kdyz bylo hodne teplo pri volnobehu a pri stazenym okynku. Zkontroloval jsem odvzdusnovaci hadicky nadrze, vymenil hadice v motorovem prostoru, ale stejne sem na nic neprisel. A zajimavy bylo, ze z motorovyho prostoru to neslo, kdyz otevrel kapotu tak odtud nic ....
KopA
Odeslal: Sunday 03 August 2008 - 20:16:31

Hmm tak to sorry, zkus to ocichat pod zadnima sedackama jestli to neni to co psal QPC.

Jinak bych zkousel cmuchat okolo auta (v aute, pod autem) kdyz je to citit. Benzin se da dobre vystopovat.

Me pred tydnem upadla zpuchrela (a praskla) hadicka odsavani v motoru. Cmuchal jsem a cmuchal a presne az to bylo nejintenzivnejsi tak jsem mel zavadu primo pred ocima!
Kikan
Odeslal: Sunday 03 August 2008 - 18:30:56

Anonymní napsal ...

Rok výroby 2000, 1.8l, 92Kw.
Když jsou okna zavřená, auto stojí s nastartovaným motorem - tak nic.


To jsem psal já.
Anonymní
Odeslal: Sunday 03 August 2008 - 18:27:02

Rok výroby 2000, 1.8l, 92Kw.
Když jsou okna zavřená, auto stojí s nastartovaným motorem - tak nic.
qpc
Odeslal: Sunday 03 August 2008 - 12:27:50

nejsem si jistej jestli to má i Zafira,ale vectra měla pod zadní sedačkou víko a bylo tam vloženo do nárže benzinové čerpadlo.když nebyl Ok ,,O,, kroužek,smrdělo to do kabiny.
KopA
Odeslal: Saturday 02 August 2008 - 20:18:06

Rok vyroby?
Typ motoru?

Zkus jestli bude citit benzin kdyz budou okna zavrena ale zastavis a nechas chvili bezet motor na volnobeh (jako kdyz zastavis na krizovatce).

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0470 sec,0.0073 z toho dotazů.