• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika :: Re: chybové kody
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
peter
Odeslal: Thursday 24 July 2008 - 21:21:32
Mám opel astra 1,6 16v motor Z16XE roèník 11 2000
Pri diagnostike mi zistili chybové hlásenia 1120,1122,1550.
Ak viete tak mi preložte tie èísla do zrozumitelnej reèi.
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Friday 04 November 2016 - 20:36:18

jak donutím astru g aby mi vypsala na palubním pc chybový kódy? propojením diagnostických pinů na obd konektoru mezi šajtrem a ručkou nebo jak? dík za info kdyztak info na Email
peter
Odeslal: Saturday 23 August 2008 - 22:29:59

Uz to mam opravene.Bolo to chybajuce napatie 5 V z vystupu RJ na plynovy pedal.Prepojili mi to z ineho dratu a uz to slape v pohode.Vdaka vam za vasu pomoc.
peter
Odeslal: Friday 01 August 2008 - 16:33:11

ak by som vymenil RJ z havarovaneho auta alebo z vrakoviska do funkcneho auta,tak by sa muselo
urobit to iste ako si pisal.
Martas
Odeslal: Friday 01 August 2008 - 13:19:36

Pokud mas ty dve ridici jednotky ve "funkcnich" autech, tak autorizak umi klic k preprogramovat a bud si prehodis immobiliserovy chip nebo prehodis i tu ctecku.
peter
Odeslal: Friday 01 August 2008 - 13:00:37

Keby som vymenil RJ,potom by som musel co spravit aby mi slo auto nastartovat.
Treba imobilizer nastavit cez PC,alebo sa to da nastavit aj inak atd.Proste vsetko
co sa musi urobit pri vymene RJ
Martas
Odeslal: Monday 28 July 2008 - 16:23:16

peter napsal ...

Bol som to dat zmerat. Je to OK.Problem je v tom ze ta kontrolka elektroniky sa rozsvieti a nasledne obmedzi vykon iba niekedy za jazdy. Po vypnuti zapalovania a znova nastartovani to ide zas dobre.


Ale to je normalni stav se zavadou, po nastartovani je diagnostika v poradku a zavada se projevi az za chvili, ale kazdopadne at se rozsviti obcas nebo sviti furt, tak zavada je ulozena v ridici jednotce a jde z ni vycist. Pokud tam zadnou nevyctes tak to opravdu muze byt vadna ridici jednotka.
peter
Odeslal: Monday 28 July 2008 - 16:06:39

Bol som to dat zmerat. Je to OK.Problem je v tom ze ta kontrolka elektroniky sa rozsvieti a nasledne obmedzi vykon iba niekedy za jazdy. Po vypnuti zapalovania a znova nastartovani to ide zas dobre.Takto to urobi vacsinou pri jazde v meste ked stojim a nasledne sa rozbieham na semaforoch.Ked idem pomerne rovnakou rychlostou po takej normalnej ceste na 5-ke okolo tej 100-ky tak to je v pohode a skoro nikdy to nespravi...Napr. dnes som isiel do mesta a cestou tam mi to skoro vobec nevybehlo az ked som prisiel do mesta kde som isiel v kolone a premavke tak tam mi to urobilo velakrat a stale som len startoval.Ale ked som isiel domov tak som mal zastavku na kraji mesta a ked som odtial potom odisiel tak mi to ani raz nevybehlo...
peter
Odeslal: Monday 28 July 2008 - 15:15:18

Diky moc. Dam to odmerat.
Potom dam vediet
VGT
Odeslal: Monday 28 July 2008 - 13:31:54

Jsem se překoukl v číselném kódu, tys psal 1550.
Tak tedy P1550 = PSPS Out Of Self Test Range
Teď jde o to, co je to PSPS? To nevím jistě.
Pokud by to byl Power Steering Pressure Switch, tak by to byl snímač tlaku v posilovači řízení mimo rozsah.
Začni prověřením té škrtící klapky.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0634 sec,0.0196 z toho dotazů.