• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Re: Větráky chladičů stále běží
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Filip
Odeslal: Wednesday 28 May 2008 - 00:12:49
Zdravím všechny Opláky. Mám VeBe 2.0 16V X20XEV r.v. 1996. Mám problém s větráky chladičů. Jak na chladiči klimatizace(manuální) tak na chladiči vody mi zůstaly běžet. Přijedu, zamknu auto a i po 2 hodinách oba stále běží! :_:n Musel jsem odpojit baterku. Netušíte co by to mohlo být? Přes den jsem používal klimatizaci, ale zůstaly běžet až večer. Mezitím jsem s autem jel ještě dvakrát bez klimy a to se vypli. prosím o radu. Díky. Filip
Poslední odpovědi
Filip
Odeslal: Thursday 29 May 2008 - 07:12:23

Tak čidlo vyměněno, teplota se ustálila na standartních 90i stupních a zatím to vypadá v pohodě.
Filip
Odeslal: Wednesday 28 May 2008 - 11:43:09

Tak jsem si stím teď asi 2 hoďky hrál a vypadá to na horní čidlo, to s tou kulatou přírubou. Když jsem ho odpojil, vypli se. Taky se spínají oba už při 80 stupních, což je taky divný. Nechal jsem to běžet bez něj nezapnou ani u 100ky. Když zapnu klimu, rozběhne se větrák klimy a u chladiče na první stupeň. Tak by to mělo být tuším. Relé jsem zkoušel a cvaká, takže přilepené nebude. Tak poběžím pro čidlo, doufám že to bude ono. Vyměnit ho bude slušná prdel __; placu jak v hidinkách. Díky za rady pánové! _;
z0diaC
Odeslal: Wednesday 28 May 2008 - 06:37:29

přilepené relátka ... divné je,že obě ... už se to tu kdysi řešilo.
JardaB
Odeslal: Wednesday 28 May 2008 - 06:32:04

Nevim jak zrovna tenhle motor, ale byva tam teplotni spinac v chladici a relatko na ventilator, tak bych v prvni rade proveril tyhle 2 dily. Pak taky muze byt nekde prodreny kabel atp., chce to merit.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0482 sec,0.0198 z toho dotazů.