• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra motor :: Re: motor ven
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
WISAStar
Odeslal: Wednesday 21 May 2008 - 15:23:32
Cau. Jde vyndat motor ze sintry vrchem? Bez sundani hlav? je to V6ka.
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Wednesday 02 February 2011 - 15:32:43

karel napsal ...

wisastar napsal ...

karel napsal ...

díky ten mám taky na zahradě ale já potřebuju X30XE do sintry zítra se jedu podívat na omegu za 6000 celé auto akorát tam blbne ele. ale to mě vůbec nevadí ja z toho chci jen holý motor ale díky a ještě nevím jestli by tam ta 2.5 šla? bez větších úprav a za tou sintrou chci tahat podvalnik takže potřebuju co nejvíc koní


odkud jsi? vzal bych zbytek omegy....





a co potřebuješ?budu ji rozprodávat po dílech ma xenony v zadu křídlo atd. tady máš email Email piš co potřebuješ zasílám i poštou a jsem od mladé boleslavy


no ja bych ji vzal celou... ty xenony jsou origo hella?
karel
Odeslal: Wednesday 02 February 2011 - 13:53:44

wisastar napsal ...

karel napsal ...

díky ten mám taky na zahradě ale já potřebuju X30XE do sintry zítra se jedu podívat na omegu za 6000 celé auto akorát tam blbne ele. ale to mě vůbec nevadí ja z toho chci jen holý motor ale díky a ještě nevím jestli by tam ta 2.5 šla? bez větších úprav a za tou sintrou chci tahat podvalnik takže potřebuju co nejvíc koní


odkud jsi? vzal bych zbytek omegy....





a co potřebuješ?budu ji rozprodávat po dílech ma xenony v zadu křídlo atd. tady máš email Email piš co potřebuješ zasílám i poštou a jsem od mladé boleslavy
Legend
Odeslal: Monday 31 January 2011 - 12:03:51

motor X30XE už nemám, nyní mám Y26SE (2.6 V6 z Omegy), kdyby se někomu hodil
wisastar
Odeslal: Sunday 30 January 2011 - 23:13:39

karel napsal ...

díky ten mám taky na zahradě ale já potřebuju X30XE do sintry zítra se jedu podívat na omegu za 6000 celé auto akorát tam blbne ele. ale to mě vůbec nevadí ja z toho chci jen holý motor ale díky a ještě nevím jestli by tam ta 2.5 šla? bez větších úprav a za tou sintrou chci tahat podvalnik takže potřebuju co nejvíc koní


odkud jsi? vzal bych zbytek omegy....
karel
Odeslal: Sunday 30 January 2011 - 21:02:35

díky ten mám taky na zahradě ale já potřebuju X30XE do sintry zítra se jedu podívat na omegu za 6000 celé auto akorát tam blbne ele. ale to mě vůbec nevadí ja z toho chci jen holý motor ale díky a ještě nevím jestli by tam ta 2.5 šla? bez větších úprav a za tou sintrou chci tahat podvalnik takže potřebuju co nejvíc koní
lesak
Odeslal: Sunday 30 January 2011 - 16:15:11

Já bych měl motor X25XE najeto 70 tis v suprovém stavu na prodej byl u automatu a jedna paní to zrušila bokem o strom. Email
Host
Odeslal: Sunday 30 January 2011 - 09:00:19

Legend napsal ...

Jestli ještě sháníš motor, tak mám spodek motoru X30XE bez hlav.

je to dlouho ale máš ještě ten motor?měl bych zájem díky
WISAStar
Odeslal: Monday 26 May 2008 - 14:13:17

Legend napsal ...

Jestli ještě sháníš motor, tak mám spodek motoru X30XE bez hlav.


dik uz mam.... vsude chteli 20-25 ja ho sehnal nastrojenej za krasnejch 6
Legend
Odeslal: Monday 26 May 2008 - 13:37:35

Jestli ještě sháníš motor, tak mám spodek motoru X30XE bez hlav.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0393 sec,0.0096 z toho dotazů.