• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tip na autodoplňky :: Re: Křídlo Steinmetz
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
mates
Odeslal: Wednesday 21 May 2008 - 10:44:56
Takže: dal jsem inzerát zde na OCR že koupím křídlo...za nějakej čas se ozval konopek odkudsi z Vysočiny, že prodá...dali jsme hanyk a já koupil křídlo za 500,- peněz.
Odvezl já do lakovny zde http://www.autolakyrna.cz/new/index.htm , kde mi křídlo lákli. Kluci jsou to šikovní, ale dodací lhůty jsou horší...leželo tam asi 3 týdny. Ale nespěchal jsem na to, takže v klidu. Cena 1500,- peněz.
No a před a po vidíte dole. U mě spokojenost _;







Poslední odpovědi
Brenky
Odeslal: Saturday 24 May 2008 - 20:39:20

kamarád shání to stejné a nebo to podobné bez těch malinkých částí na blatníky....pokud by někdo věděl kde to sehnat, bylo by fajn.
Dík.
qpc
Odeslal: Wednesday 21 May 2008 - 17:23:48

mě se to líbí,na V.B. dělaj podobné a tyky vypadá dobře
Martas
Odeslal: Wednesday 21 May 2008 - 14:36:03

Tak to me naopak by se na sedanu tohle kridlo moc libilo, na rozdil od "opravdoveho" kridla ktere vcetne laku za nejake 2500 muzu mit.
Yper
Odeslal: Wednesday 21 May 2008 - 14:27:01

Já tedy nevím, ale mně se ten zadek zdá furt stejnej. Nejsem sice žádnej "hlad Moravskej", ale dávat prachy za něco, co není ani vidět, tak to si raději nechám pochromovat celej motor na motorce! !buch !!(a)
A nebo esli to není tím, že Omeze stejně nic nepomůže....?
Tohle auto není jako "ošklivka Katka", ze které se vyklube hezká kočka. To se jim, kromě velikosti, moc nepovedlo .
Prostě Vectra je Vectra! _;
Ba né, je to decentní a hezké (celkem) _;
legionar
Odeslal: Wednesday 21 May 2008 - 11:39:28

Je to krásné křidélko !!(a) _;
McJOHN
Odeslal: Wednesday 21 May 2008 - 10:55:54

Poměr cena efekt přijatelný. Taky by se mi to líbilo....ale později, teď jsou na řadě jiné výdaje

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0680 sec,0.0225 z toho dotazů.