• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: CIDLO VENKOVNI TEPLOTY OMEGA c
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
TONNYDENNY
Odeslal: Monday 28 April 2008 - 08:57:26
üz jsem se jednou ptal kde najdu cidlo venkovni teploty na ome C ma to byt nekde v narazniku ale nenasel jsem tam nic auto bylo bourano tak nemam predstavu jak to vypada kdyby mel nekdo obrazek bylo by supr dik moc
Poslední odpovědi
Tomis
Odeslal: Saturday 04 February 2012 - 13:08:17

jsem ho proplachnul od ty soli, dal nazpet a zatim to vypada, ze i bezi a omega zase topi, dle nastaveny teploty, doma mam jeste jedno nahradni, tak se mi ho nechce kupovat, jenze asi nez se dostanu domu, tak bude po zime .. dnes rano jsme tu meli -23°C .. asi to bude chtit dalkovy ovladani na buffik
Legend
Odeslal: Friday 03 February 2012 - 21:04:09

Tomis - rovnou ho vyměň, 50 Ohmů určitě mít nemá, asi je to náhoda, bude téměř ve zkratu..
Tomis
Odeslal: Thursday 02 February 2012 - 23:26:17

Neznate nahodou teplotni/odporovou charakteristiku tohoto cidla? nevim, zda odeslo ci ne, ale pri pokojovy teplote ma 50 Ohmu zkousel jsem jej ohrat/ochladit, ale odpor se meni v radech desetin. Co jsem nasel na netu novy, tak je tam psano 5000 Ohmu, coz by odpovidalo, ze je v ...-haji. ale proc by melo presne 1/100 puvodni? jinak se jedna o siemens 09152245 .. bez toho nejede aut klima - mysli si, ze je venku +69°C a display ukazuje akorat F .. takze fouka studeny, samozrejme na HI to topi, ale to je nekomfortni .. topi moc
Legend
Odeslal: Thursday 01 May 2008 - 09:41:29

Omega C ho má jinde než Omega B. U OB se dá snadno najít v levé části nárazníku u mlhovky, ale u omegy C je přesně uprostřed nárazníku, je nacvaklé ve spodní části té plastové mřížky, která je mezi mlhovkama. Není k tomu moc přístup, nejlepší je vycvaknout 3 plastové příchytky, které drží nárazník zespoda ke karoserii, trochu ho sklopit a pak už je tam dost místa na ruku aby se čidlo dalo vyndat.
freez
Odeslal: Thursday 01 May 2008 - 09:09:00

Dám ti sem alespoň obrázek jak by to mělo vypadat, ale kde přesně to čidlo je to nevím. Někde pod nárazníkem u silnice ale bude určitě.


Brenky
Odeslal: Thursday 01 May 2008 - 06:34:32

obrázek sice nemám, ale mělo by být v levé dolní části předního nárazníku. Někde kolem mlhovky. Aspoň na OB to tak je.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0486 sec,0.0135 z toho dotazů.