• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika :: Re: startovani
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
PitrsCZ
Odeslal: Sunday 30 March 2008 - 16:08:43
Zdravim sice uz nejsem clenem ale potreboval bych poradit.MAm asi uz pul roku problem se startovanim at uz v lete tak v zime.Vyvrcholilo to nedavno kdy se mi pri pokusu startovat totalne vybila baterie.Muj problem je v tom ze kdyz den nebo i pul dne nestartuju tak to nechce chytit az po 3 nekdy i drive a nekdy i na 4 a dokonce nikdy:-(Cetl jsme tady ruzne temata a asi to vypada na prepadove hadicky ale me tojeste premeroval elektrikar a kdyz je motor studeny tak mi ho zhavicich svicek nejde proud muze to byt i timhle?Pry bude vadne relatko nebo pojistka(kde bych nasel to rele a nebo pojistku).Venku bylo asi 6 stupnu tak mozna se nezhavili..A jeste po nastartovani my jde z vyfuku husty bily dym.Mam astru 2.0DTL roky vyroby 1999.
Dekuji za odpovedi a za rady...s pozdravem PitrsCZ
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Sunday 23 November 2014 - 19:16:37

mam taki problem po ranu spatne startuje a sviti mi kontrolka poruza ale za jizdy kdyz mam zararenou rychlost a pustim plyn tak se kontrolka zhastne ale kdyz trosku zeslapnu plyn tak se rosvity dekuji za radu
PitrsCZ
Odeslal: Monday 07 April 2008 - 08:08:33

Asi to nebude ten problem,cvaka asi jak ma.Vcera jsem mel zase elektrikare na motoru a proste nejde stava do "fajek",pry by tam melo byt 12 voltu a neni tam skoro nic asi 0,1...
Asi to budu muset hodit do oplu at se na to mrknou zacina me to pekne stvat..
Yper
Odeslal: Monday 07 April 2008 - 07:33:14

Solenoid ovládající přípusť podtlaku na EGR ventil. On cvakat bude vždycky - teď jde jen o to, jak to cvakání či bzučení vypadá. Dopředu Ti říkám, že se po Netu ten zvuk diagnostikovat nedá.

Ten solenoid před ním zase ovládá podtlakem otevírání či zavírání každého druhého sacího kanálu na válec.
Pokud máš dojem, že tohle je Tvůj problém, což já si nemyslím, protože by se Ti zákonitě musela rozsvěcovat kontrolka poruchy motoru - nefungoval by EGR ventil, tak máš jednu možnost:

A - mezi oběma solenoidy prohodíš elektrokontakty
C - výstupní podtlakové hadičky (šedivá a černá) prohodíš také mezi sebou.
pepa2
Odeslal: Saturday 05 April 2008 - 22:51:04

Měl jsem podobný problém, když mrzlo, dobrý, jinak ani neblikla kontrolka a dlouho jsem točil. Nechal jsem si v Opelu nahrát novější software a startuju na drc v jakýmkoliv počasí, 10 minut práce.
PitrsCZ
Odeslal: Saturday 05 April 2008 - 16:23:26

Diky moc!!MUze mi nekdo rict co to je a proc mi to cvaka?jestli je to normalni diky za odpovedi!!
legionar
Odeslal: Saturday 05 April 2008 - 16:21:53

Tady je ten obrázek

PitrsCZ
Odeslal: Saturday 05 April 2008 - 16:19:13

poslano snad dobre protoze muj prohlizec nepodporuje tuhle funkci no spis nemam nainstalovany prislusny program:-)
legionar
Odeslal: Saturday 05 April 2008 - 16:15:28

PitrsCZ napsal ...

kam ho mam poslat??poslu...


Email
PitrsCZ
Odeslal: Saturday 05 April 2008 - 16:12:14

kam ho mam poslat??poslu...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0530 sec,0.0079 z toho dotazů.